• eski sevgilinizi unutamamış ve hala onun için acı çekiyormuş gibi davranın. 'ayyy canım ya kıyamamm' demeyeni henüz görmedim. kız milleti olarak çok yufka yürekliyiz. aşk acısı çeken erkek çok prim yapıyor. aklınızın bi köşesinde duruversin.
  • kız düşürmelik şarkıları iyi öğrenin.
  • parfüm kullanın.

not:gelen mesajlar üzerine yazıyorum: güzel koksun da ne olduğu farketmez .
  • asla vazgeçme, az ukala, az bakımlı, az şımarık, az karizmatik ol ama tam delikanlı ol ben istediğimi alırım de delikanlı ol ama illa tavlicam diyosan gerekirse ağla..
    kız desin ki taş gibi adam ama sevdiği uğruna herşeyi yapar..
    azimli ol ve sabırlı..
    ama öyle kunduraya küpe olmasın
    olcaksa tencereyle kapak olsun..
  • "kişiden kişiye degisir, kime göre neye göre blla bllaa" klişesine giren kızlardan uzak durun. onların kendine hayrı yoktur.
  • yanlış okuma sonrası yanlış tavsiye vermişim, o zaman şöyle diyelim:
    kendinizi her konuda geliştirin, her konuda bilgisi ve söyleyecek bir şeyleri olan erkekler kadınlara mutlaka çekici gelir. espri anlayışı sonradan geliştirilemez sanırım o yüzden onun için bir şey diyemiyorum.
  • bir kız olarak konuşuyorum, bırakın bu işleri.
    şimdi siz en güzel taktiği alıp hatasız uygulasanız bile, o gün kızın pms'sine mi denk geldiniz mesela, yalan olur o taktik.

- gözlerin bir içim su...
    - dudaklarım çirkin mi yani, bunu mu demek istiyorsun, ühürümühürü...

tam kızı yalnız yakaladın, vereceksin romantizmi. ister misin kız o gün o şıllık selin'le kavga etmiş ve içindeki yelloz kezban hortlamış olsun?

- o şırfıntının gözünü gözünü oyarım ben!

ya da sevgilisinden yeni ayrılmıştır, erkeklere öfke doludur...

- skerim gözünü, hepiniz aynısınız, vermiyorum lan!

siz bırakın bu taktikleri. gelişine takılın. denk geleceği varsa gelsin.

- naber?
    - iyidir senden?
    - benden de iyidir. n'apıyosun akşam?
    - hiiç.
    - gelsene.
    - olur.

oluyor.
  • tek ayağınızı kaldırarak kızın üzerine çişinizi yapın, böylece hem kızı işaretlemiş olursunuz hem de hormonunuzdan kaynaklanan kokuyla hatunu etkilersiniz. e hadi ne duruyorsunuz?
  • ac gozunu bi doyur hele, tavlamak istedigin kizi sec ve ona odaklan .
    kizin yaninda gozlerin fildir fildir olmasin.
    kiza, (onda senin hosuna giden her neyse)iltifatlar et, sallama ama.
    klise espriler amman amman yapma!
    kiza karsi saygili ve sevgi dolu ol (yalanciktan degil)!
    efendi ol, adam ol!
  • uygulanması halinde, kezbanımızın telefona sarılıp ''libidocan bana hayyyvan gibi yazdı kızıaaağğmm'' diyerekten bütün ekürisine sizi rezil edeceğine emin olabileceğiniz taktiklerdir. kız tavlamak nedir amısı, insan gibi tanış havadan sudan muhabbet et. muhabbet ettikçe samimiyet ve haliyle de konuşulabilecek konu sayısı artsın. kafa dengiyse zaman geçirilebilecek bir insansa da niyetini belli et. hatta buna bile gerek yok. samimiyet kısmı yeteri kadar uzadığında zaten otomatikman sevgili oluveriyorsunuz.
hesabın var mı? giriş yap