• kuetardığımız, kurtarmasak rumlar tarafından öldürülecek olan kıbrıslı milletvekilinin yaptığı haysiyetsizliktir. bizim sayemizde şuan konuşabildiğinin farkında değil. ne derseniz deyin. 1974 yılında barış harekatı yapılmasaydı ne olurdu diye kendine bir sorsun kıbrıslılar, sizin için bu ülke yıllarda ambargo yedi, yüzlerce şehit, binlerce gazi verdi, ama bütün bunları unutup şimdi rahat koltuklarınızdan nefret kusamazsınız. türkiye’ye düşmanlık yapamazsınız.

kaynak
  • bizdekilerin ülkemizin kurtarıcısı ve kurucusuna duyduğu nefretin yanında esamesi okunmaz.

sayın milletvekilinin konuşmasında bir nefret göremedim ayrıca. eleştiri ne zaman nefret oldu? ha doğru siz eleştirilemezdiniz.

türkiye cumhuriyeti kıbrıs türklerini kurtardı diye kıbrıs'a kendi oyuncağı muamelesi çekemez. demokrasi demokrasi diye yırtınırken iyi, kıbrıs türk halkı ne istiyor diye kulak vermeye gelince kötü. bu arada türkiye olmazsa kktc'yi ham yaparlar, onlar da bunu akıllarından çıkarmamalı.
  • nefret kusma değil, gerçekleri çatır çatır konuşmasıdır.
  • merakımdan soruyorum, kadının tam olarak hangi ifadesi hatalı da sövüyorsun kadına.
    bizim sayemizde konuştuğu için bize iyilik yapıyor kadın, durumumuzu söylüyor. gerçek dostlar gerçeği söyleyenlerdir.
  • türkiyede bağımsızlık isteyen ayrılıkçı terörist milletvekillerinden farkı olmayan milletvekili

türkiyenin iç gündemini, kendi emellerini haklı çıkarmak için alakasız bir contextde kullanıp, bağımsızlık mı savunuyor manda mı savunuyor belli olmayan sjw ci bir hanım.

bunun gibiler zaten “neden gay mafya babası yok, neden gandalf süleymancılar gibi giyiniyor, zenci thor isteriz kafasındalar…”
  • bunun neresinde nefret kusmasi oldugunu goremedigim konusmadir.
    sayin vekil gayet duzgun konusmus.
  • oturduğu yerden ada kurtaranların, sayesinde yaşayan insanların konuşmalarını kaldıramaması meselesi.

sayesinde batı dünyasıyla pazarlık yapabildiğimiz ülkenin milletvekili tarafından dile getirilen gerçeklerdir.
  • dinlemeyi bilmeyen veya anlamaktan aciz birinin yorumu, önce bir dinleyin...
    (bkz: ağzına sağlık)
  • doğru söze ne denir
  • ben nefret kusma falan göremedim. bir çok taşaklı adamın söyleyemediklerini söylemiş kadın. alkışlarımı gönderiyorum kendisine!
hesabın var mı? giriş yap