• aynı zamanda kapanan çizgili forum'un devamı niteliğinde olan, 2015'in mayıs ayında faaliyete geçen çizgi roman ve e-kitap ağırlıklı yeni bir güzellik. şu adresten ulaşabilirsiniz; çizgili kitap
  • gure$te kolun kar$i tarafa kaptirilmasiyla meydana gelen oyun.atak yapan koltuk altindan atak yaparak rakibini tu$a kadar goturebilir..
    (bkz: ahmet tasci)
  • kıle: güreşte bir oyun. serbest çağrışım olarak (bkz: cle)
  • kaynaklarim bana oyun oynamadiysa bursa yoremizden cikan, cizgili kitap olarak adlandirilmis bir dergi. turunde tek oldugu icin de dergi veyahut kitap diyebilmek cok zor, dememek en iyisi, belki de en guzeli.. adamlar yapmis, respect.. (bkz: ali g)
  • cizgili kitap baslıgında cıkan gercekten okuması zevkli bir dergi-kitap ozellikle de konusmamakla ilgili bolumleri cok guzeldir, anlatımının akıcılıgı sıradanlık katmadan dogallıgı sasırtıcıdır, okunmalıdır..
  • kadikoy mephistoda bulunabilecek cok guzel cizimlere ve yazilara sahip incecik muhtemelen 4 yada 6 sayfalik (yanilmiyorsam) edebiyat dergisi
  • (bkz: kle dergi)
  • altta olan rakibin koltuk altindan kuvvetli olan el gecirilir ve rakibin ensesine yerlestirilir.daha sonra obur el(yani zayif olan el)diger elin ustune konur ve rakibe muazzam bir gucle yuklenilir ve hangi elimizi koltuk altindan gecirdiysek o kolun aksi yonunde rakibin etrafinda hizla donmeye baslanir ve nihayetinde tus pozisyonuna ulasilir.
  • cizgi roman konusunda buyuk bir arsive sahip olan site. ancak uye olmasi ve iletisim konusunda buyuk sikintilari var.

not.eger uye birisi varsa yesillendirirse sevinirim. bir dataya ulasmaya calisiyorum ancak uye olamadigim icin ulasamiyorum.
  • bu siteye üye olmanın yolu nedir, bu kadar saçma bir yönetim görmedim.
hesabın var mı? giriş yap