• duff duff dufff...

bu yaz her yer kavrulacak...

duff duff duf....
    - yanıyoruz!! terden pimpişik oldu heryanımız.
    - hayır ekrem hayır!! onların vantilatörünü kendi tarafına çeviremezsin hayırrrrr!!
    - neeeee!! klimanın kumandası mı kayboldu? hayırrrrrrrrrr!!

bu yaz asla eski yazlar gibi olmayacak...

duff dufff duf...
    - vantilatörümü o klimanın burjuvazi kokan albenisine kurban edemem, anlıyor musun rahime edemem!!!

dıt dırı dııırrrır rır rımmmm
    - kapıyı kapa kapıyı hemen kapaaaa!!
    dırı rırı rırm
    - vantilatörü onlara verme ekrem, uykun buna bağlı..
    dırı rırı rırm
    - klima durursa herkes ölür!!!
    dırı rırı rırm
    - aghhhh hayırrrrrrr!!!!! ohh, kabusmuş... vantilatörün kafasını uçmuş gördüm..

klimayla vantilatörün sıcak kesen kapışması..

bu yaz...

çok yakında...

bekleyin...

dufffff

"bazen sararsın sımsıkı sevdiğini, bırakmazsın ellerin kan tutsa dahi..
    ama gerçek terletir..
    bırakmalısın ki vantilatör sana doğru dönsün, bırak yeğen herşeyi onun eline, dönsün ki bil sevgin hakeden yerde."

dufff

yaz hiç bu kadar sıcak olmamıştı!
  • fatih terim'in kazanacağı kapışma.

https://www.youtube.com/watch?v=vrrrcypq5vc
  • vantilatör diyen kusura bakmasın ama net kliması yok diye kıskançlığından diyordur.
    2 klima 3 vantilatör ile evin üst katını serinletmeye çalışıyoruz, bazen klimanın bile yetmediğini hissediyorum. sıcak havada vantilatörün hiçbir işlevi yok. sıcak havayı ılıtıyor ve size doğru gönderiyor. hiç yoktan iyidir tabii ama bu sıcakta yemez.
  • vantilator ortamı ısıtır. klima ısı pompasıdır, ortamdaki ısıyı dış ünitesinin olduğu yere nakleder.

(vantilatör hızlı havanın serin hissedilmesi prensibinden faydalanır. oysa ortamda çalışan motoru bir ısı üretecidir.)
  • vantilatör çaydır*, klima ise iced americano.
  • iç ünitesi düzenli ve düzgün temizlenmezse klima sağlıksızdır. vantilatör ise bu yönden herhangi bir risk teşkil etmez. sadece bu sebepten dolayı, maddi gücü istediği kadar adette klima almaya yetecek birçok insan vantilatör kullanmaktadır.
  • salonda klima yatak odasında tavan vantilatörü.. uyuduğum odada klima beni çok rahatsız ediyor
  • (bkz: lionel messi vs arda turan)

soğan, karpuz ve çay kokan bir başlık.
hesabın var mı? giriş yap