• bugün karşılaştığım vizyon sahibi görev adamı inşaat işçisidir. 3 saatlik bir işi vardı hemen hemen adam koca termos getirmiş yanında kola su enerji içeceği bile var termosta geldi işini yaptı ve gitti hiç sevmiyormuş insanlardan devamlı su kola isteyip yemek ısmarlatmayı. işimi yaparım paramı alırım ne gerek var insanlara yük olmaya diyor. giyimi oldukça düzgün önlükle çalışıyor ayağına galoş geçiriyor sanıyorum avrupa birliği yasalarına göre yetiştirilmiş numunelik bir işçidir.
  • saygı değer emekçimiz.
  • taktir edilmesini garipsediğim işçi.
    tamam içeceğini getirebilir bu bir tercihtir ama taktir edilmesi saçma. eve çağırılan ustanın yiyeceğinden içeceğinden ev sahibi sorumludur. tadilat değil de inşaat yapılıyorsa bütün işçilerin yemeğinden, suyundan, kolasından, çayından taşeron sorumludur. taşeron yoksa formen, usta başı veya şirketi temsil eden kişi sorumludur. yatılı kalan işçilerin her türlü ihtiyacından yine iş sahibi sorumludur. yük olmak değil yani bu.

muhtemelen okb den muzdarip titiz bir abimizdir suyunu yanında taşıyan işçi.
  • başlığı nereden bulup hortlattınız bilmiyorum fakat benim de taktir edilmesine karşı olduğum inşaat işçisidir.

koca adam taktir edilebilir mi yahu? insan insana bunu yapar mı? takdir edilse bir derece anlarım fakat insanı damıtmak? işte ondan emin değilim...
  • bizden olmayan ustadır! usta dediğin ağzında sigara eğilip iş yaparken çatala kadar görülen g*t* olur hayır hayır bu usta kesinlikle bizden değil yabancı biridir
hesabın var mı? giriş yap