• (birkaç sene önceki bir zaga programı)

-telefonla arayan bir seyirci: adnan bey,sizi biraz tarz ve yapı olarak mustafa topaloğlu'na benzetiyorlar, ne diyorsunuz bu konuda?

-kont adnan: ehe eee evet mustafa abimle benzeşiriz çok severim mustafa abiyi, hatta yakında onunla uzaya gitmeyi planlıyorum.

- telefonla arayan bir seyirci:isabet olur..

-kont adnan :(metamorfozla mavi ekrana dönüşür)
  • bu adamın mezar isimli bir şarkısı varmış. sözleri seni beni aşar, müslüm gürses'e çarpar, hakan taşıyan'dan çıkar yeminle.

"bu akşam mezarını açasım geldi
    açıp da yanında yatasım geldi
    bir kurşun kafama sıkasım geldi
    sensiz bu dünyayı istemiyorum"

hep kuş koli koma foli falan filan olmuyormuş demek ki, o yıllarda da arada duygusallaşmak, manyaklaşmak, yeri geldiğinde sevdiğinin mezarını açmak gerekiyormuş. zor yıllarmış.

keşke şimdi tekrar çıksa piyasaya da zamanımızın saçmalıklarıyla dalga geçerken yalnız bırakmasa yoldaşlarını.
  • last.fm'deki etiketleri arasında technical death metal'in ve lazcore'un bulunduğu nefis insan.
  • karadeniz türküleri furyası patlayınca, firmalar ne yapacaklarını şaşırdılar. zamanında bilinmeyen bu türkücüler şimdi bir bir piyasaya çıkıyorlar. misal ismail türüt, bu amcam sessiz sakin yerelken şimdi global bi kişi. bu adamımızın kankası vardı bir de adnan yılmaz bu da süper yerel türkücüydü ama şimdi adama demişlerki ol sen kont [zort] biz olalım lord. kafasında ters bir şapka, renkli elbiselerle yılların türkücüsü olmuş mu bize hiphop'cu.
  • rap ne ki hip hop ne ki dedirten bi şarkı yapmış bu amcam, afiyetle dinliyorum..
    ekranda görünce yerinde duramıyor insan ..
  • ekonomik krize yenik düşen, bir dönem müzik şirketi olan, tefeciler ve bankalardan aldığı krediler 1 tirilyonu geçince borçlarını ödeyemediği için psikolojik bunalıma giren ve an itibariyle kaçkar tv de sevenlerinden para dilenen karadenizli şarkıcı.
  • bir erol kose production...
  • ismail türüt'ten biraz daha tıknaz, arçelik robotu çelik'ten biraz uzuncana birisiydi.
    9-10 tane icinde emine ve temel gecen kaset yaptıktan sonra önceki hayatında beraber oldugu zenci karde$lerine özenerek rap müzige yöneldi.
    kendisinin $arkıları günümüzde halen ötenazi bulunmayan ülkelerde dinletiliyor.
    $öyle ki;
    haber verdi o fadime halaya
    halam da gitti dedi inşaatta palaya
    pala işi duyunca bir sarıldı malaya
    pala hala gelmeden yürüdüm orda yaya
    az ilerde rastladım dolmuşçu mustafa'ya
    söyledim mustafa'ya gel at beni maçka'ya
    haçka maçka giderken kaldık bir telaşaya
  • an itibariyle kont bulmaya gidiyoruz'da canlı yayına telefonla bağlanmıştır ama konuşamıyor.
hesabın var mı? giriş yap