• şu ana kadar alışveriş yaptığım siteler içinde açık ara en hızlısı. yemeksepeti siparişlerinden hızlı getirecek adamlar nerdeyse.
  • dün verdiğim sipariş bugün öğlen geldi.
    alışveriş yapmadan önce sözlüğü okuyup öyle aldığım ve sonra çok memnun kaldığım sitedir.
    benim gibi pimpirikli bireyler için mailınıza adım adım kargo aşamasını, ödemenin alındığını vs yazıp yazıp yolluyorlar. hatta teslim edildikten sonra bir aksilik olmasın diye teslim edilmiştir tarafınıza diye tekrar bir mail yolluyorlar.
    bundan sonra da gönül rahatlığıyla alışverişimi yapabileceğim bir mecra.
    umarım aynı titizlikle çalışmaya devam ederler.
  • müşteri memnuniyetini ön planda tutan, hızlı ve güvenilir alışveriş sitesi.

siparişimin tüm aşamalarında beni telefonla arayıp tek tek bilgilendirdiler. üstelik 20 tl değerinde bir de hediye göndermişler.
    http://www.kozmoya.com/…t-karite-ve-argan-yagi-10ml

sattıkları ürünlerin fiyatları da piyasaya göre fena sayılmaz. türkiye'de ürünleri çok zor bulunan kaliteli kozmetik markası osmo'nun ürünlerini satması bile tercih etmek için başlı başına bir neden.

100 tl üzeri alışverişlerde kargo da bedava. fakat sitede sorun var anladığım kadarıyla, çünkü 105 tl'lik alışveriş yapmama rağmen kargo ücreti de alındı. sonra iletişim kurarak bu durumu bildirdim ve sorun olduğunu söyleyip aldıkları kargo ücretini iade ettiler.

eğer aynı durum sizin de başınıza gelirse mail atın, hemen dönüş yapıp kargo ücretini iade ediyorlar.
  • müşterisini kesinlikle mağdur etmeyen gönül rahatlığıyla alışveriş yapabileceğiniz bir site, belki de bu konuda netin eni. bizzat denedim, gördüm.
  • kendilerinden 1 kez alışveriş yaptım ve gayet memnun olduğumu söyleyebileceğim bir alışveriş sitesi. öncelikle, sağda solda pek bulamayacağınız kaliteli bakım ürünlerini uygun sayılabilecek(kuaför ve salonlara nazaran) fiyata satıyor olmaları güzel bir hizmet.

ayrıca, mesela osmo marka ürünler için ingiltere'deki üreticinin websayfasında kozmoya nın türkiye'de yetkili satış noktası olarak gösterilmesi de ayrı bir güzellik. çakma ürün değil yani.* ek olarak, hızlı sipariş hazırlama ve kargo süresinin iyi olması gayet tatmin edici. gönderdikleri ürünleri de çok güzel paketliyorlar. kargo için ups ile anlaşmışlar, gayet yeterli. ayrıca ürünün siparişini vermenizden, elinize teslim edilmesine kadar her aşamada mail ile bilgilendiriliyorsunuz.

kendilerine tek pozitif eleştiri/önerim olabilir. gönderilen maillerin içeriğini sade metinden ziyade biraz daha güzel bir tasarım ile oluşturabilirler. ne mutlu ki başka bir eksikliklerini bulamadım. **
  • online alışveriş gibi sıkıntısı bol bir olayda işini profesyonellikle düzgün ve hızlı yapan ender firmalardan birisi. özellikle de kozmetik alanında böyle kaliteli bir online alışveriş sitesi bulmak çok güç. zira kozmoya'nın sitesine girdiğinizde daha siparişinizi vermeden, kaliteli bir iş olduğunu görebiliyorsunuz. buradan bir adet kitoko argan yağı siparişi verdim. hemen ertesi gün kargoya verdiler ve kargo bilgilerimi bana en kısa sürede ulaştırdılar. ki bu da online alışverişteki en sıkıntılı durumlardan birisidir. kargoya verildiğini söylerler ama kargo bilgilerinizi bir türlü vermezler.* buradan da benden artı puan alan kozmoya, aldığım ürünün de süper çıkmasının ardından, benden yüz üzerinden yüz aldı. bu yüzden de duymayanlara, bilmeyenlere duyurmayı kendime borç bildim. bundan sonra alacağım her kozmetik ürününü gözüm kapalı buradan sipariş edeceğim.
  • dün akşam 17:00'de verdiğim siparişi bugün saat 14:00'te alabildiğim firma.

gerçekten tebrik etmek lazım.
  • hakında yapılan övgüleri sonuna kadar hakeden site. adamlar gerçekten çok iyi .
  • bugüne dek gördüğüm en iyi online alışveriş hizmetini sunan site. gösterdikleri ilgi, alaka ve hoşgörüye şaştım kaldım.
  • sipariş verdikten tam 16 dk sonra "siparişiniz kargolandı" maili atarak beni dumura uğratmış site. hayır bi de kontrol ettim ciddi ciddi kargoda yani.
hesabın var mı? giriş yap