• evet. ülkemiz topraklarında suriyelisinden eğitimsinize, gericisinden teröristine kadar herkes beşer onar ürerken maalesef bu kültürlü kesim ya tek çocuk yapıyor, ya hiç evlenmiyor ya da çocuk yapmıyor.

ben bugün burada hepinizi üremeye davet ediyorum arkadaşlar. ülkenin geleceği için herkes sağlıklı genlerini geleceğe aktarsın. çocuğuna gerekli eğitimi ve ahlakı sağlasın lütfen.

gidin ve çılgınlar gibi çoğalın. başka seçenek kalmadı!

edit: üreyecek olanlar lütfen kaç tane üreyeceğini belirtsin, hesabımızı bilelim.
  • kültürü bol olan birey fazla ürediğinde kültürünü yavrularına yeterince aktaramayacağı için, hatta kültürlü birey zaten ailesi az üreyip üzerine düştüğüden dolayı kültürlü olduğu için desteklemediğim teklif.
  • "kültürlü kesimi üretmeye davet ediyorum" şeklinde olsa anlam bulabilecek olan söz. zira kendine kültürlü olarak gören insanların tüketmekten ve bunu şova dönüştürmekten başka bir dertleri olmuyor.
  • idiokrasi filminde akilli insanlar uremezken aptallar 5-10 cocukla surekli uredigi icin dunyanin gelecekte tamamen aptallarda oluşacagi öngörülüyor.

gercekten de turkiye suan bunun dunyadaki pilot bolgelerinden biri gibi. kulturluler demek biraz sacma oluyor. aslinda vicdanlilar da urese fena olmaz.
  • ben ürüyorum ama on dakika kadar sonra ölüyorlar. buna çare bulursanız seve seve..

edit için eklenti editi: e milyonlarca işte?
  • ülkenin geleceğine, hükümetlerine, devletine güvenip 5+ çocuk yapmaktansa ülkeyi terk edebilecek imkana sahip olmak için çalışmak daha mantıklıyken yapılması abestir. ortadoğu denen bok çukuru demokrasiyle kurtarılmaz. bunlar gider, yenileri gelir. cahil kesim her zaman çoğunluk olur, olmadı araplar ülkeye sokulur seçmen yapılır. muhalif siyasetçiler de bir bok yapamaz yıllardır olduğu gibi. parayı bulup kurtulun burdan, sonra güvenle ürersiniz.
  • şuan 2'ye bölündüm ve 4'e doğru gidiyorum.
hesabın var mı? giriş yap