• tracklist i şöyle olan albüm:

kervan geçmez
    kaçmaaa
    sinek saz
    saklambaç
    kelebek varyete
    derin muhabbet
    norinfuzz
    deli
    gonca
    singing in the olmadı
    rahmet
    kundante
    bekle

ilk dinlediğimde pek hoşlanmadığım, ama daha sonra enteresan dediğim, daha sonra da kaçmaa diye bağırdığım albüm. eğlenceli, psychedelic oryantal bir albüm olmuş.
  • country müzik tadında fairuz derin bulut şarkısı. albümün ismi. bu şarkının sözlerinde anlam arayan 9 kişi delirdi ve kendini intihar etti.*
  • gayet eglenceli ama kesinlikle müzikal acıdan bir $ey ifade etmeyen $arkı.
  • harf oyunlu cin şarkı.
  • bir coder'in bir numarali dostu, ruhunun aynasi. artik saykoya bagladiginda kodlarinin da "zibras buravaz hondrante, karazda frusdaz tristante" seklinde oldugu gozlemlenebilir..**
  • feyruz delik bulut'un en güzel en nadide eseri.
  • (bkz: comandante)
  • buradan yakilmasi acisindan buyrun:
    http://www.fairuzderinbulut.net/…i/fai/kundante.jpg
  • uzun zamandır dinlediğim en iyi albüm ve bu zamana kadar dinlememiş olmamdan dolayı kendime çok kızıyorum. kelebek varyete’yi kesintisiz de dinlerdim ama oturup da baştan aşağı albümün tümünü dinlememiştim. bu albümü dinlememe vesile olan şey de şahmaran takarken “oryantalistbir şeyler dinleyeyim heheh” diye havaya girmemdi.

lakin böyle güzel bir albüm yok. bildiğiniz grup elemanlarına teşekkür mektubu yazasım geldi ama vokal demir kerem atay hariç kimse hakkında düzgün bilgi bulamadım. basçıları olduğunu düşündüğüm avukat bir beyefendiue denk geldim ama o da tüm sevgisini avukatlığa verdiği için eski günlerinden bahsetmek istemedim. özet olarak kaldı öyle.
  • sözlerinin hâlâ buralara yazılmaması üzmüştür.

düşük bütçeli, enflasyon mağduru, bahtsız bir müzik grubunun yancısıyım. grup elemanlarına size bir şarkı hazırladım deyip kundante ile şaşırtmak istiyorum. bir iyilik yapıp bana sözlerini iletirseniz grupta belki geleceğim olur, şansım artar. teşekkürler.
hesabın var mı? giriş yap