• öncelikle sma'lı bebeklere allah tez zamanda şifa versin, kimseyi de saglik konusunda boyle hukumetin eline düşürmesin.

gelin şu ırkınızı bir kenara koyalim, ve smali anne babalar icin saglik bakanligi onunde eylem yapalim.

su saglik probleminden bir de ırk mağduriyeti çıkarmayalım.

çünkü bu mağduriyeteler artik kabak tadı verdi.
    en basta da kürt ve siyasal islam mağduriyetleri.
    dogal olarak türk milleti de tepki gösteriyor.

tepki doğal ama saglik hakkımızı hep birlikte arayalım
  • türkiye'de faşizm ciddi anlamda tavan yaptı. şu güzel bebeğe sırf kürt diye yardım yapılmıyorsa yardım yapmayanların vicdanını sikeyim ben.

ulan ne güzel bebek ya, bebekler üzerinden bari etnik köken ayrımcılığı yapılmasın be…

edit: laf sokanlar oluyor. ulan ben vicdanlı insanım, aynı durum türk bebeğin başına gelseydi aynı tepkiyi verirdim. yani böyle bir olay yalan ya da doğru bilemiyorum da benim elim ayağım titriyor bu tür durumları görünce.

vicdanımızı da aldıramıyoruz ki amk.
  • yavrum benim ya, kıyamam ona. insanların artık vicdanı körelmiş, kürt ya da türk ne fark eder allah aşkına? minicik bir candan bahsediyoruz, bunun nereli olduğuna bakılır mı? ayrımcılık yapan kişilerden nefret ediyorum. insanları doğdukları toprağa göre yadırgayanlardan da nefret ediyorum.
  • yalancıyı siksinler mi?
  • diyarbakırda yaşayan kuzenimin sma li çocuklarına baya kısa bir sürede 1.8 milyon dolar toplandı.

şimdi dubai de tedavi görüyor. o zaman böyle faşizan bir durumla karşı karşıya kalınmamisti.
  • tanımadığı bir kişiye bağış yapacak kadar vicdan sahibi bir insan bebeğin kürt olmasını arap olmasını önemseyeceğini düşünmüyorum. can candır.

bağış toplamak için altın çekilişi yapan bir hesabın insanların vicdanlarına oynayacak yöntemi olmasından şüphelendim. doğru bir yol olmadığını düşünüyorum.
  • sanki memlekette bütün sma'lı bebeklere yardım ediliyor da bir tek bu yavru kürt olduğu için yardımdan esirgeniyor.
  • ınsanlar yine oturdugu yerde fasist ve irkci ilan edildi, sebebi yardim etmemis olmamalari.

(bkz: sma hastası çocuğu için toplanan parayı yiyen baba)

(bkz: sma için toplanan paranın yok olması)

(bkz: sma furyası)

gibi artik ayyuka cikmis durumlardan oturu insanlar yardim yaparken secici davraniyor demek olmaz tabii, fasist, irkci, kafatasci yardirin millete.

cocuk umarim tedavisi olan bir durumdadir ve sagligina kavusur.

gelinen noktada belli ki sma'ya toplanan para egitime ve akraba evliligini bitirmeye harcansaydi bu hastaligin bitirilmesinde daha cok katkisi olacakti.
  • 5-10 tane denyo mesaj atmıştır, aile de fırsat bu fırsattır diye mağduriyet çıkartmaya çalışmış olabilir, olmayadabilir. kampanya yapmaları engellenmiş olsa durum başka değerlendirilebilirdi tabi. sosyal medyada gördüğüm şeylere hemen inanmak için çok yaşlıyım. küçük kardeşimiz de umarım sağlığına kavuşur. sağlık problemleriyle uğraşmak gerçekten çok yorucu ve yıpratıcı. allah yardımcıları olsun.
hesabın var mı? giriş yap