• bu programa çok zehir faxlar cekilirdi.karakedi,piskopat yusuf,colimore colimore gibi bi çok izleyen o zamanlar ciddi bi sekilde programa katki yapardi.eskilerde ciddi bi izleyici kitlesi olan l cetveli programi levent unsal önculuunde 2 defa da piknik duzenlemisti.ayrica satel de zeki serhat ve asli diye 3 tane dünya tatlisi kameraman vardi.
  • devlet bütçe hesaplamalarında kullanılan cetveldir, devlete ait lojmanların,sosyal tesislerin,telefon, faks ve kadro sayılarını gösterir.
  • t cetvelinin çıkıntı yapan uçlarından birinin kırılması veya kopmasıyla oluşabilecek cetvel türü . . . büyük l harfi olarak düşününce tabii . . . bir de her normal cetvel, küçük l cetvelidir . . .
  • uzun süre best fm'de de sürmüştü bu program. levent ünsal şimdi n101'de, ama programın adı aynı mı bilemeyeceğim.
  • (bkz: kelimatik)
  • yıllar sonra sahalara geri dönen levent ünsal'ın 6 ocak'tan itibaren sunacağı programının adı.radyo viva'da hafta içi her gün,saat 6 ile 9 arasında yayınlanacakmış.
  • radyo viva'da en son programını 17 mart 2014 tarihinde gerçekleştirmiş.

yoğun işler sebebi ile @radyo_viva dan ayrılmış bulunuyorum. viva dinleyicileri ve çalışanlarına bu dönemdeki destekleri için bin teşekkür.
    https://twitter.com/…nsal/status/445325794668462080
  • 90’lı yılların en güzel programlarındandı. levent ünsal’ın, soyadından alternatif ürettiği örnek hala aklımda kalmış.

ünsal>şansal>talihal>alternatif
  • cetvel öksüz kalmıştır: (
  • bu programa marlon nickiyle faks atardım hergün... fıkra gönderirdim levent abi muhteşem anlatırdı. çok üzgünüm...
    ah be levent abi...
hesabın var mı? giriş yap