• 26000 gibi bir fiyattan bahsediliyor türkiye için. bahsedilen fiyat gerçekse kaçmayacak araç olacaktır. lada'nın kalitesi değişmedi değişmeyecek de. renault parçalarından bahsedilişi de ulaşılabilirliği sağlar.
    umarım olur öyle bir şey yhaaaaa. *
  • adamlar bir şekilde bir şeyler yapıyor. bizim gibi moronluklar peşinde koşmuyorlar en azından. gerçek manada bağımsızlar. tasarımını kaba ve hantal bulduğumuz ruslar bu sefer oldukça elegant işler çıkarmışlar. fiyatı da oldukça cazip üstelik. kalitesi de uzakdoğu arabalarına göre tartışmasız daha iyi olacaktır. bana göre lada bu araçları seri üretime geçirip doğru şekilde pazarlayabilirse dünya otomobil devlerine yaklaşabilir. biz de hala hödük hödük milletin markasını yüceltip saftirikçe fazladan para ödemeye devam edelim.
    işte lada'yı uçuşa geçirecek yeni konsepti
  • konsept tasarımı fena durmayan araba. türkiye fiyatının 30 binden aşağı olacağını zannetmiyorum.
  • bu testlere katılır mı bilinmez ama sadece belli testlerle arabalara yıldız veren euro ncap yüzünden bu testlerden yıldız alacak şekilde üreticileri tarafından güçlendirilen araçların insurance institute for highway safety testlerinde sınıfta kalan onlarca araç yüzünden alınırken bir kez daha düşünülmesi gereken lada modelidir.

ha bu kadar test manyağı değilseniz sadece car crash compilation videolarındaki kazalara karışan araçların markasına bakın.
  • sanirim eylul gibi seri uretime gecilecek. 2016 da ulkemizin yollarinda gorecegimiz ladanin yeni gozdesi. dedikodulara gore 25bin gibi rakamdan satisa sunulursa dk beklemeden alacagim arac.
  • 25k bu ülkede sıfır araba için hayal. 35k olsa bile öpte başına koy. koç holding öyle kolay kolay izin vermez.

onları geçtim, hükümet hiç vermez. adamlar normal hesapla dahi (%18 kdv + %25 ötv) vergisi 100 tlden düşük çıkan telefonlarda bile vergiyi 100 tlye sabitleyen yasa çıkardılar. aynısını araba için yapmayacakları ne malum.
  • piyasa beklentisine bakılırsa bizim kolay kolay sahip olamayacağımız araç fiyat uygun olursa talep patlayacak bir yıl sıra verecekler artı olarak ikinci el oto pazarı da darbe yiyecek fiyat pahalı olursa da o riske girmek anlamsız olacak
  • artık bu araçla lada devrimi olacak.
    olum harbi baya güzel araç lan.
    25 bin tlye daha ne olsun
  • 2016gelsin direk alacagim araba olcaktir.
  • geldi de bizmi gormedik
hesabın var mı? giriş yap