• bu testlere katılır mı bilinmez ama sadece belli testlerle arabalara yıldız veren euro ncap yüzünden bu testlerden yıldız alacak şekilde üreticileri tarafından güçlendirilen araçların insurance institute for highway safety testlerinde sınıfta kalan onlarca araç yüzünden alınırken bir kez daha düşünülmesi gereken lada modelidir.

ha bu kadar test manyağı değilseniz sadece car crash compilation videolarındaki kazalara karışan araçların markasına bakın.
  • 26000 gibi bir fiyattan bahsediliyor türkiye için. bahsedilen fiyat gerçekse kaçmayacak araç olacaktır. lada'nın kalitesi değişmedi değişmeyecek de. renault parçalarından bahsedilişi de ulaşılabilirliği sağlar.
    umarım olur öyle bir şey yhaaaaa. *
  • bu araba türkiye'de 27-30k gibi bir fiyata satılsın ben de çıplak bir şekilde sokaklarda koşarım.
  • ben lada 7'yi bekleyeceğim, vista'dan ağzım yandı bir kez
  • gelecekmiş iki gözüm

lada
  • eğer türkiye'ye gelirse, renault symbol gibi yok satacağını düşündüğüm araç olacaktır ancak böyle olabilmesi için piyasaya adam gibi, alınabilecek fiyatlarla giriş yapması gerekmektedir.
  • adamlar bir üst modelini çıkaracaklar hala yok.

jet fadıl olsaydı şimdi yollarda idi.
  • lada vesta sw cross'unu rusya'da kullanip gayet keyif aldigim aractir.

kullanisi, konforu hyundai accent kivaminda. giris seviye bir arac olarak dusunulurse ideal.

kasayi ise ben cok begendim.

fotograf 1

fotograf 2

fotograf 3
  • senelerdir gelecek, geliyor, gele yazdı, geldi denildiği halde bir türlü türkiye piyasasına düşmeyen araç. bir gelse de görse alameti farikasını...
  • yeni lada niva nın az buçuk sattığını hesaba katarsak, türkiye'de ortalama bir fiyat ile eski samaracıları feth edecek olan rus otomobili.
hesabın var mı? giriş yap