• bolca favlanan bir entry'sini daha çok kişi şeyetsin diye başlığı uplayan. sonra ayıp olmasın diye girdiği entry'i silen, sözlük kariyerinde başarılar dilediğim yazar kardeş.
  • zamanında bana öyle bir iyiliği dokundu ki, kendisine söylediğimde kendi bile vay amk dedi. şöyle ki, okuldan yeni mezun olmuş, saçma sapan bir mühendisim. ne yapacağımı bilemiyorum. ikilemdeyim. çalışmaya mı başlasam? yoksa askere mi gitsem bilemiyorum.

o zamanlar msn falan var tabi. baktım larker online. naber abi dedim? dedi iyiyim sen? dedim saol.

+abi kariyerimi nasıl şekillendiriyim? bana bir yol göster. ne yapacağımı bilemedim.
    -siktir et kariyeri. askerliğini yap. kariyer sonraki iş amk.

o gün ailemin diretmesine bilmem nesine karşılık tuttum askere gittim. şu an hiç pişman değilim. abimi ne zaman görsem içimde bir sevinç ortaya çıkar. ilk gördüğüm yerde de elini öpesim gelir. uludağ sözlük'ün en büyük kazançlarından canım ciğerim.
  • basari abidesi sukela yazar. bi de is bulsa keske. simit sat dedim.
  • bir iki kez debe'de fridanin bilmem nesi nickli yazarı gördükten sonra nereden çalmış la bu bunları demiştim, sağolsun kendisi ayrıntılı bir şekilde o hırsızın foyasini meydana çıkarmış, eline sağlık.
  • daha önce* en çok debeye giren yazar olarak dikkatimi çekmişti. son birkaç haftadır ise debe şampiyonları listesindeki yerini fridanin parcalanmis omurgasi isimli yazara bırakmıştı. bugün ise o yazarın maskesini düşürerek gönlümde yine birinciliğe yükselmiştir. saygılarımı iletiyorum.
  • beni troll listesine eklemis olan badim. bunu da gormuyosundur o zaman. kufredeyim mi lan! ha konussana! lanet olasi assagilik herif! senin derdin ne ha. saka saka butun laflarim geri. barisalim mi?
  • önceki troll projelerinden biri için (bkz: lara gofret)

paniğe gerek yok, muhtemelen ek hesaplarından biriyle yazmaya devam ediyordur ama haberiniz yoktur. bir dönem lara gofret nickiyle fırtınalar estirmişti, duygusuz ve kaba erkek diye bir tanımı herkesin kafasına işlemişti.

sonra ifşa olacağını anlayınca onu kapatıp larker ile devam etti. lara gofret döneminde sözde erkek düşmanı, eğlenceli bir trollken, larker olarak tarz değiştirdi çünkü biraz daha saygı istiyordu.

muhtemelen yine benzer bir krizde. *duygusuz ve kaba erkek, fanlarına haber vermeden gitmiş asdfgh
hesabın var mı? giriş yap