şükela:  tümü | bugün
 • almanya'dakinin aksine, piyasadaki urunlerin ustunde hicbir kalite olcutu ibaresi barindirmayan, fransizca konusulan topraklardan cikmis oldugunu bilmeme ragmen kullanmak zorunda kaldigim ilk urunun markasi. fransa'da uretilen bircok urun gibi kalite yoksunu oldugunu tahmin ediyorum. evet, kokusu mide bulandirici degil ama bir dus jelinin kalitesini bakip koklayarak anlayamazsiniz. at izinin it izine karismadigi, almanya gibi aklin yonettigi topraklarda yasayanlar icin tavsiyem weledadir (bkz: http://www.weleda.de/…citruserfrischungsdusche.html) zira weleda, almanya'daki testlerde dus jeli kategorisinde "cok iyi" notu alabilen 1-2 markadan biridir. le petit marseillais de, sirinligiyle, boktan yerlerde yasanan caresiz durumlarda kendini katlanilir kilmaktadir.
 • watsons tarafından türkiye'ye getirilmiştir. polonya'da gereksiz pahalıydı, burada öyle olmaz umarım. zira duş jelleri çok güzel kokuyor.
 • palmolive varken buna verenin aklına şaşarım... net.
 • şu an evde piyasadaki tüm çeşitleri bulunan marka. sıvı sabununu da, duş jellerini de, kremini de çok çok sevdim. severek kullanacağınıza emin olabilirsiniz.
 • lö pöti mağseyye şeklinde okunan markadır, ürünleri inanılmaz güzel laf aramızda.
 • deli gibi reklamının yapıldığı duş jeli ve başka ürünleride olan marka.

  makyaj ürünleriyle işim olmaz ama duj jeli, vücut spreyi, kremlere bayılırım. bu markayıda duyunca dedim mükemmel heralde. fiyatlarıda normal duj jelleri kadar olunca sevindim ancak kokuları çok abartı güzel değildi. palmolive'in mor olanı hepsine bin basar. kullanmadığım için kalıcılık konusunda yorum yapamam ama mor palmolive çok daha güzel kokuyor. hiç duj jeli beni mor palmolive'den vazgeçiremedi malesef.

  edit: entryi ikinci kez okuyunca fark ettim ki "mor palmolive"i cümle içinde kullanabildiğimi kanıtlamışım. good for me.
 • türkiye pazarına son derece reklam dolu girmiş bir fransız bakım ürünü markası.
  dudak balmından el kremine; duş jelinden el sabununa; vücut sütünden vücut kremine ve hatta kalıp sabununa kadar pek çok ürünü mevcut.

  ben sadece duş jellerini deneyimleme fırsatı bulabildim, açıkçası onca reklama ve rengarenk şık ambalajlarına rağmen, kokuları ile beni pek tatmin edemedi, ancak palmolive'den bıkmış ve diğer duş jellerinin aşırı kurutma etkisinden nasibini almış biri olarak, koku açısından kötünün iyileri olduğunu düşünüp içlerinden sütlü ve vanilyalı olanlarını seçip aldım.

  üç dört kullanımdan sonra bir duş jelinden ne bekliyorsam kendilerinde bulduğumu rahatlıkla söyleyebilirim. öncelikle bu duş jelleri şahane köpürüyor, evet içeriğine baktığımızda aqua dan sonra ilk yazan zaten als yani bu duş jeli köpürmeyecek de ben mi köpüreceğim?
  sütlüsünü baz alırsak, duşta burna gelen hafif ve dinlendirici kokuyu sevdim.
  benim için önemli sayılabilecek bir kriter olarak, liften kolay arınıyor.
  uzun uzun liflenmeyi/ köpüklenmeyi sevenlerdenseniz eğer köpükleri hemencecik sönmüyor.
  kolay durulanıyor.
  ve sanırım bence en etkileyici özelliği bu; gerçekten inanılmaz yumuşacık bir cilde sahip oluyorsunuz, öyle ki çok kuru bir cildiniz bile varsa ki benim şu an öyle, duştan sonra nemlendirici/losyon tarzı bir ürün kullanma ihtiyacını kesinlikle hissetmiyorsunuz, böyle pamuk gibi, yumuş yumuş oluyorsunuz. yani üzerinde yazan "ekstra yumuşak" ifadesi gerçeği yansıtıyor.
  ve kesinlikle temizlik paklık hissi veriyor.

  amma velakin içerik olarak organikçileri pek tatmin edeceğini sanmıyorum ve üzerinde tavşan da görmediğime göre hayvanlar üstünde test yapan ürünlere karşı mesafesi olan arkadaşların da pek ilgisini çekeceğini sanmıyorum.
 • şişirilmiş bir marka. fransadan ithal , ismi havalı, ambalajları güzel diye insan çok iyi bir şey sanıyor ama gayet sıradan bir marka. çok övülen duş jeli cildimden temizlenmiyormuş gibi hissediyorum, hiçbir temizlik hissi yaratmıyor ayrıca kokusu da hiç kalıcı değil.
 • kullandığım en iyi sıvı sabunu üreten marka. lavanta yağlısını tavsiye ederim. ne kadar pis olursanız olsun bi pompa işinizi görür. ellerinizde önce yağ gibi bir his oluyor köpürdükçe kendinizi temizlenmiş hissediyorsunuz ve durularken elleriniz gıcır gıcır oluyor. kokusu da kalıcı, anneanne evinde gibi hissediyorum nedense elimi burnuma götürdüğümde.

  her zaman parfümümün duş jeliyle yıkandığım için duş jelini denemedim ama eminim o da sabun kadar güzeldir.
 • duş jeli şu an piyasadaki en iyi duş jellerinden biridir, özellikle kırmızı ve moru. (mor olan lavantalı da kırmızıyı hatırlayamadım şimdi)

  bir kere yapışıklık hissi yok, yumuşak ve en önemlisi kokusu kalıcı. diğerleri gibi duştan çıkar çıkmaz uçup gitmiyor. bu yüzden de insana kendini temiz ve ferah hissettiriyor.

  ben beğendim.

  edit: ssnmms hatırlattı, kırmızısı gelincik pamuk sütü.*