• ing. broşür
  • ing. bildiri
  • (bkz: booklet)
  • etkileşimli haritalar yaratmak için tasarlanmış javascript kütüphanesi.
  • angular.js ve react için harita bazlı uygulamalarda şahane bir kütüphane sunmaktadırlar. katmanlar eklemeyi, şekilli iconlar atmayı çok basit hale getirmişler. angular js de harita katman yenilemede küçük bugları olsa da kullanılmaya değer. 3d harita içinde desteği mevcut olup eegeo.js olarak ayrı bir kütüphane yazmışlar. şuradan detayları öğrenebilirsiniz.
  • aşırı kolay bir sekilde layer, overlay, feature ve benzeri hedeleri haritaya ekleyebilmenize izin veren, community-driven plugin reposu olan (google maps plugini ile google layerlarini uygulamistim) ve isime fazlasiyla yarayan geojson formatında harita featurelarını direk olarak haritaya yansıtabilen bir açık kaynak harita kütüphanesidir.
  • google maps gibi ticari sistemlere alternatif açık kaynak kodlu çözümler için en çok bilinenler arasında bulunan, çevrimiçi harita yayınlamak amaçlı kullanılan javascript kütüphanesi.
    özelliklerinden bazıları marker, polyline, polygon, pop-up, görüntü gibi bindirmelerin haritaya kolayca eklenebiliyor olması. pop-uplar (herhangi bir objeye bağlı olarak açılan bilgi pencereleri) var olan objelere bağlanabiliyor ya da kendi başına tanımlanabiliyor. içeriğinin düz yazı veya html elemanı olması size kalmış.

leaflet harita verilerini sağlamadığından google veya open street map gibi açık kaynak kodlu sitelerden verileri kendiniz sağlayabilirsiniz.
    open street map
  • google maps'in api'sini kullanabilmek için kredi kartı zorunluluğu getirmesi ve müşterilere bunun izahını yapamamamdan mütevellit yerli müşteriye yandex haritalar, yabancı müşteriye bunu kullanmaya başladım. tabi bu defa niye google değil tepki alıyorum, sonra işin yoksa izah et.
hesabın var mı? giriş yap