• yeni nesil yobaz kardeşimiz.
  • ağır cahillik vakası. algı bozukluğu had safhada.

ülkenin sadece imf'ye borcu var sanıyor.

(bkz: recep tayyip erdoğan/#22790338)
  • (bkz: #23833430) dimağıma fafeyklemek terimini kazandırdı.
  • (bkz: çorum)
  • sadece edebiyat öğretmenlerinin türkçeyi düzgün kullanması gerektiğini düşünen bi öğretmen. türkiye'nin eğitim seviyesinin neden yerlerde olduğunun izahı. eğitim hayatını çayırda çimende flüt çalarak geçirdiği aşikar. bi nevi flütçü.
  • kendisinin maklubede değerlendirilmek üzere olgunlaşmasını beklediğim ergendir.

attığı özel mesaj şu şekildedir:
    ""yoksa sevap puanını arttırmaya çalışan bir düzenbaz mı?" bu ne lan dangalak. nerede yaşıyon sen marsta mı"

benim yazdığım cevap ise:
    "şu an nerede olduğumu annen bilir" şeklinde ergene ergen bir cevaptır.

iyi etmemiş miyim? ergene karşı ergen silahlarını donattım be yav. ergen gibi küfürlü mesaj atarsan, "anan zaa" diye cevap alırsın be kuzum.
  • kaşınıp kaşınıp ayar yedikten sonra "ergene ergen bi cevab verdim, iyi etmemiş miyim ehehe" diye saçmalayan malların ayar(!) vermek için kasım kasım kastığı insan. bir de üstüne "haddini bil pijj :/" gibi gayet olgun içerikli mesajlar alır zurnanın zırt dediği yerden. neyse, akşam akşam 'ergene kon'mayalım. üstümüz başımız bok olmasın.
  • caiz bir yemiş.
  • (bkz: #29700440) su entry'de gecen mal, sigir gibi ifadeleri cok agir kufur olarak addeden 3.tekil sahislar tarafindan haklari helal edilmeyen. orospu cocugu gibi bi tabirin bile kufurden sayilmadigi daha dogrusu bir tepki cumlesi olarak algilandigi bi platformda mal ve sigir sifatlarini agir kufur olarak algilamamayi ogrenecek zamanla bu haklarini helal etmeyen kaardislerimiz.

eninde sonunda cehennemde de yanacakmisim, bak bunu da ogrendigim iyi oldu. ufkum acildi resmen. gokten haber alma gibi bir yetenegi var sanirim bazilarinin. evliyagillerdense demek ki!
    ramazan demis, hak, hukuk, guguk demis, bir de direk cehenneme sokmus beni :) canım benim.

edit:imla
  • bunu gibi adamlara benim vergilerimle verilen maaş zoruma gidiyor. hak etmiyor flütçü.
hesabın var mı? giriş yap