• ölücü oldukları kadar sikicidirler, sapıktırlar ölü sikerler o derece abazalar var aralarında.
  • insanı çileden çıkarırlar. 400 lira yazdığım cayır cayır çalışan bilgisayara 200 lira teklif etti! oha lan! olum bilgisayarın sadece monitörünü 200 liraya saıyolar. ekran kartı 200 lira lan!

garip bir insan topluluğudur.
  • o ürünle ilgili ihtiyaç sahibi tanıdığım yoksa kırıp çöpe atıp bunlarla muhatap olmamayı tercih ediyorum
  • satılan ürüne kendi kıt kafalarıyla biçtiği saçma fiyatların yanında bir de bu şekilde akıl verenleri var. mal oğlu mal.
  • donanımhaber ölücüleri ile alakası olmayanlardır.

donanımhaber'dekiler en azından arıyor, tarıyor, indirim o ürünü aldığına değer mi, değmez mi tartıyor. alınca inceleme yapıyor, f/p ürünü mü değil mi anlayıp etrafına yayıyor. letgo ölücüleri ise diğer entry'lerde de anlatıldığı üzere 4000tl'lik fotoğraf makinesine 1500tl, 150tl'lik 2.5" laptop hard diskine 30tl vermeye çalışıyorlar. bunu yaparken de önce ilgileniyor gibi "ürün sorunsuz mu, garantisi var mı" vb sorular sorup sonra "ama benim bütçem buna yetmez" diyerek zaten elden çıksın diye düşük fiyatla konmuş ürünleri sakız parasına almaya çalışıyorlar.

donanımhaber ölücüleri olsa olsa pintidir, bunlar bildiğin ölü sikici köylü kurnazı.
  • 1550 liralık ürüne 1000 liraya ''nakit'', ''elden'' alırım diyenlerdir.

birde 400 liralık ürün için şu diyaloğu yaşadım,

- ''200 e aldım''
    - al bakalım
  • üzerinde at kadar “satıldı” ilanı olan macbook pro için (1800e satmıştım) “ 1000 tl, nakit, yarın gelip alıyorum” diye mesaj atabilecek seviyeye düşmüş kimseler veya bedavadan - sıfır tele- verdiğim ürünün kargosunu bana ödetmeye çalışacak kadar acınası kimselerdir.
  • yaklaşık 1 ay evvel taşınma dolayısıyla birkaç eşyamı satarken muhatap olmak zorunda kaldığım ölücüler. 250 liralık gardırobu 150'ye isteyip bir de nakliyeyi benim ayarlayıp ücretini ödememi isteyen gördü bu gözler. bir tane de mal mı kurnaz mı anlayamadığım bir herif vardı: ben ürünü çanakkale'den satıyorum, bana van'dan yazdı sen kargoya ver ben hesap numarana parasını yatırayım diye.
  • 900 tl'lik ürün

ölücü: son ne olur?
    ben: 900
    ö: 500 yap anlaşalım
    b: 400 olsun mu?
    ö:????
    b:????
  • bunlar öyle ölücülerdir ki en son üstüne para ver alayım noktasına bile gelirler.

(bkz: orospu çocukları)
hesabın var mı? giriş yap