• kemal sunal'ın şark bülbülü filminde , fethi'nin yanındaki sakallı karakterini oynayan kişidir aynı zamanda.genellikle bilinmez bu.
  • tiyatropera'da vanya dayi oynanırken, vanya'yı oynardı. çok da güzel oynardı. hatta şarkı söylediği bir bölümde sesini ne kadar iyi kullandığını görüp bi parça şaşırmıştım.
  • müthiş bir sanatçıdır. rüya gibi sese sahiptir ve türkçe'ye oldukça hakimdir. yeni tanıştığı insanlara dahi hayatım bi'tanem diye hitap eder ve gönüllerde taht kurar. dünya gözüyle kendisiyle oturup iki kelam edebilme şerefine erişmekten dolayı oldukça mutluyum.
  • canımın içi'nde kendine yakışır bir abartıyla rolünü icra eden tiyatrocu.

tiyatrı kökenli olduğunu 1500 kilometre öteden hissettiriyor. tv'ye gitmez!
  • istanbul devlet tiyatrosu sanatcisi. ayrica tiyatro oyunevi, dusun sahnesi vs. kumpanyalarla da calisiyor arada sirada. bir de, havada bulut'ta, papaz rolundeydi.
  • haluk levent-volkan oktem ltd.sti
  • dialog anlatım iletişimin değerli eğitmenlerinden biridir.

ankara devlet konservatuarını 1975 yılında bitirdi. mezun olduktan sonra devlet tiyatroları’nda oyuncu olarak göreve başladı. bunun yanı sıra tiyatro pera, bi tiyatro, theather a.d. ruhr adlı özel tiyatrolarda da oyunculuk yaptı. yangın yerinde orkideler, şehrin vahşi çalılıklarında, dobrinya’da düğün, amadeus gibi 29 tiyatro oyununda aynalar, havada bulut gibi 27 televizyon yapımlarında ve demiryol, son osmanlı gibi 7 sinema yapımında yer aldı. halen devlet tiyatroları’nda görev yapmakta ve dialog anlatım ve iletişimde ses, nefes, artikülasyon, diksiyon, fonetik, drama dersleri vermektedir.
  • trt'de yayınlanan şirinler'de bilgin şirin'i seslendirmiştir.
  • çehov makinesi oyununu izlemeye gelmiş ve çehov oynamaya hazırlandığını belirten amatör tiyatroculara tanışır tanışmaz ''çehov'un oyunlarını okuyun da öyle gelin izleyin'' demiş insan. yıllar boyunca yapmış olduğu hiçbir iş o anda yarattığı olumsuz algının önüne geçemeyecektir. sadece amatör oldukları için onunla konuşan insanları küçümseyebileceğini düşünerek egosunun altında kendini ezmiştir. farkında olması gereken bir şey var ki, çehov'un oyunlarını okumamış seyirci zaten oyunun yapısı gereğiyle olaylara dair pek bir şey anlayamıyor. (ki bu da izleyiciyi düşünmemektir, saygısızlıktır. başına uyarı koysalardı bari tüm oyunları okumayanlar izlemesin çünkü onlar bu oyunu hakkıyla izlemeyi hak etmiyor diye) bu arada bu aymazlığının karşısındaki cevap ''zaten biz çehov'un yazdığı her şeyi okuduk'' olunca gelen tepki için (bkz: ahmet misbah'ın yayında olduğunu fark etmemesi)
hesabın var mı? giriş yap