şükela:  tümü | bugün
 • hacettepe universitesi psikoloji bolumunde ogrenme psikolojisi, fizyolojik psikoloji ve davranis analizi derslerinin hocasi, sert gibi gorunen bir kisilik sergilemekle beraber derste konularin daha iyi anlasilmasi icin yaptigi taklitlerle* herkesi yaran, esprilerle kopmus dikkatimizi geri kazanan, sacma sorular soran ogrencileri cevaplarken soru sorduklarina pisman eden, bir cumlelik cevaba sahip bir soruyu ayni cumleyi degisik kelimelerle kurarak 15 dakikada yanitlayan, az not veren, anlattigi konuyu gercekten ogreten, ogrencilerine icsellestirten, hoca olarak taktir ettigim ama nedense insan olarak iletisim kurmaya cekindigim yrd. doc.
 • is disindaki hayatta da mukemmel olan bir insan. esprileriyle yarip geciren, mideme agrilar girdirten, uzun cumle kurma tarzinda sahip oldugumuz benzerliklerden oturu kendimi yakin hissettigim kisi.
 • kendisi iflah olmaz bir sigara tiryakisidir. kahve suyunu ısıtırken içtiği iki sigara ile güne başlayıp dersler sırasında da içmeye devam ederdi. ayrıca bir öğrenme psikolojisi dersi finalinde öğrencilerinden ayçiceğinin güneşe dönme hareketini zil sesine koşullamalarını (bkz: nebati koşullama) isteyerek sazan avlamıştır. kendisinden alınan fizyolojik psikoloji ve farmakoloji dersleri tadından yenmezdir, alınız aldırınız.
 • öğrenme psikolojisi ve fizyolojik psikoloji derslerini aldığım hocam.aynı zamanda ilk yıl danışmanlığımızı yapmıştı.öğrenme psikolojisi finalinde ayçiçeğinin güneşe doğru günde iki kere dönmesini nasıl koşullarız diye sormuştu.verilecek cevap psikoloji insan ve hayvan davranışlarıyla ilgilenir bitkilerle değil oalcaktı.hocam ne yazıkki öğrencilerinin hepsi senin beklediğin kadar zeki değildi:)
 • hacettepe - psikoloji'nin saygıyla andıgım egitimcilerinden. ders anlatırken uzun fakat cok duzgun cumleler kurardı. sonra (sanırım ogrencilerin biraz salak oldugunu dusunuyordu) aynı cumleyi 3 farklı sekilde daha kurup 3 kez tekrar ederdi. kendine has bir espri anlayısı vardır, herkes kolay kolay anlamaz.

  ustte de bahsetmisler, sınavlarında cidden sazan avlayan bir insandır. yani bilgiyi ogrenmenizle yetinmez, kullanabiliyor musunuz/elestirebiliyor musuz bunun ayırdını cok guzel yapar sınavlarında.
 • saygıyla anılan bir eğitmense yakında silivri'yi boylayacaktır.
 • vefat etmiştir.
 • uzun süredir kanserle mücadele ediyordu, bugün vefatının haberi geldi.
  kısa bir an durup uzun uzun, kurallı ve anlamlı cümleler kurabilen mütevazı bir insandı.
  doğruları ve yanlışlarıyla "sayın hocam" geçti gitti hacettepe'den.
 • henuz bir ay olmamıstı bu baslıga yazalı, dun oldugunu ogrendim. beraber olamasak da, ben cenazesine gidemeyecek olsam da ogrencileri konustuk bir sekilde levent hoca'nın bizde nasıl yer ettigini, onu nasıl hatırladıgımızı ve yine nasıl hatırlayacagımızı...

  guzel insan, yerinde espriler, ogrencilerine ve isine saygı duyan bir egitmen ve bilim insanıydı. fazlasıyla degerliydi ve bu erken bir olum oldu.