• lg tv var, istisnasız her 10 dk de bir wifi kapanıyor, baştan başlatmak gerekiyor.

lg pişmanlıktır.
  • yakın zamanda bir arkadaşım bunların bir mağazasından bir tv satın almış. daha sonra adamı arayıp mağazaya çağırıp iade ettirmişler eski fiyattan sattık şuan indirimde değil diye. bizimkiler etikette yazan fiyattan vermek zorundasın deyince de personel bölge müdürü bizden keser parayı demiş. bizimkilerde personel mağdur olmasın, bölge müdürü baskı yapmasın diye hukuken zorunda olmasalarda satın aldıkları ürünü geri iade etmişler. lg kurumsallığı konusunda hiç şüphem kalmadı bunları duyduktan sonra.
  • elektronik ürün satan marketlerde en albenili standa sahip marka.

ben de görüntülerine kanıp tüm beyaz eşyayı lg’den aldım. aldığım tüm ürünler kendi türlerinde piyasanın en pahalıları.

gelen her teknik servisin tek derdi size ürün satmak. kurulummuş arızaymış o işlerle hiç alakaları yok.

tv kurulumundan sonra(yaptıkları iş kutuyu açıp tv’yi sehpanın üzerine koymak) arayıp kaç puan verdiğimi öğrenmek isteyen lg, arızadan sonra gelen 3 servis için hiç bir geri dönüş istemedi.

piyasada onca kaliteli marka varken uzak durulması gerekenler listesine en tepeden yerleşti benim için.

kafanız ağrımasın diyorsanız uzak durun.

edit: başta sinirle ağır yazmışım. sadece buzdolabında sorun çıktı. piyasadaki en pahalı buzdolabıydı, değişim yaptılar sonra da sorun yaşamadım. tüm eşyalarım tıkır tıkır çalışıyor, alın kullanın derim.
  • telefon konusunda bir zamanlar sektörün önde gelen firmalarındanken kronik sorunlardan dolayı telefon sektöründen çekilme noktasına gelmişlerdi. şimdi akılları başlarına gelmiş sorunsuz ve kaliteli telefonlar çıkarıyorlar. son dönem çıkan lg telefonlara bir bakın derim.
  • tv’yi her kapatıp açtığımda wifi’ye tekrar bağlanması gerektiğine mi yoksa netflix’e bağlanmadığına mı yanayım bilmiyorum. dünya para verdiğim tv mi çöpe mi atayım ne yapayım? oturup flash tv mi izleyeyim? ne demek netflix’e bağlanmamak?
  • müşteri hizmetleri rezalet, alanya’daki yetkili servisinin allah bin belasını versin!!! başka sözüm yok.
  • tüketici hakem heyetinin kararına uymayarak geciktiren firma. ayıplı olan çamaşır makinesinin değişim prosedürü kapsamında ürünü aldık-ürünü kargoladık-karar çıktı vb açıklamalarla değişimi sürekli aksatan firma. arayıp derdimizi anlatıyoruz yasal haklarınızı kullanabilirsiniz diye kenara çekiliyorlar. benim için büyük hayal kırıklığı olan firma. çok büyük hayal kırıklığı.

son tanım: hakkında rezalet başlığı açacağım firma.
  • 4 yıl sonra ledleri gitti televizyonunun parçası pahalı.
  • diğer ürünlerini bilmem ama telefonları samsung telefonlara göre çok daha başarılı.
  • ekranı çatlamak için bahane arayan televizyonları üreten firma.
    ekranlar o kadar hassas ki, yanından hızlı geçseniz kırılıyor. bir süre yanından geçmeseniz dahi kırılabilir neden geçmiyorlar diye. ayrıca servis + yeni ekran fiyatıyla aynı kalitede iki tv alabilirsiniz.
hesabın var mı? giriş yap