• milli eğitim bakanlığı tarafından onaylanmıştır. link beğenmeyen suserlar kısa bir google aramasında çeşitli farklı kaynaklarda görebilirler. siyasetin yeri okullar değildir, hele ki liseler hiç değildir.!
  • öğretmenler okulun reisini oy birliğiyle seçsin bari.
  • gençlerin önü çok açık.

bir yanları imam hatip diğer yanları ülkü ocakları.

hadi bakalım kim tutar sizi.

millet lisede robotik dersi verir, biz nelerle uğraşıyoruz.
  • rezillik.

kafa tokuşturmayı da derste öğretsinler bari. ülke iyice tımarhaneye döndü. bi siyaset eksikti liselerde. devam böyle.

sanki daha önce aynı boku yemedi bu ülke. kan sokaklarda oluk oluk akmadı. liseler bile sağ sol diye ayrılmadı. sakın ders çıkarmayın tarihinizden sakın.
  • ailem merkez sağ eğilimli bir geçmişe sahiptir. özellikle bu terör olaylarında mhp tutumu oldukça sempatik geliyordu bana. babama, '' baba neden mhp'ye oy vermiyorsunuz? neden ülkücülük belirli bir kesimde kalıyor? halk neden tüm anlamıyla sahiplenmiyor? ''

cevabı şu oldu. '' mesele ülke sevmek değil evlat. ülkücüler başa geçerse olacağı ben sana söyleyeyim. yolda giderken 2-3 ülkücü önüne çıkar ' sen necisin len? ' diye sorarlar. istedikleri cevabı versen bile aşağılayarak seni hor görürler. vermezsen döverler. ''

bu ülkenin siyasetten çok huzura ihtiyacı var, aşırı sağdan da soldan da kaçar bu millet.
  • zengin çocuğu isviçre özel okulu ayarında, fakir çocuğu dinci siyaset ile ülkücülük kıskacında eğitim alsın.

türkiye'ye hoş geldiniz.
  • gelin hele , beni dinleyin;

2002 senesinde lisedeyken bir cocuk vardi.
    bulundugumuz semtin ulku ocaklari baskaniydi henuz biyiklari terlememis purrussuz ve uzun boylu bir cocuktu , yaninda hep 3 tane yancisiyla gezerdi "kultekin" geldi dimi akliniza vay be rahmetli ercan yazgan da hayatini kaybetti..

ihim ihimmm evet bu cocuk isterse derslere girer isterse sabah siraya gecer isterse herhangibi hocayi tokatlama yetkisine sahipti okulun en guzel kiziyla sevgili olabilme firsati yada istedigi kizi elde edebilme gucu bahsedilmistu , bigun bahcede oturuyoruz arkadaslarla falan , uzaktan bu erif geldi ve bahcede kim var kim yok ordaykene
    "hepinizin anasini sikerim akilli olun" dedi bir kac saniyeligine herkes ona bakti ama erif coktan klark cekmisti millete tabi kimse sesini cikaramadi.
    nasil cikarsin okulda ocakta buna ya musade ediyor yada yakilmasi yikilmasi gereken yerlere bu salagi yolladiklarindan ses etmiyorlardi.belkide disiplin yontemleri bu sekildeydi.

evet lisede ulku ocaklari faaliyetlerine izin verin ve bu tarz insanlar hep zorbalik yapsin.
    bide bu tarz kisileri bi kac baba yigit tutup dovse okulda terorist damgasi yer mk sanki milli bir esyaya saldirmis gibi.

getirin pasam getirin , hepsine onay getirin
  • anadolu gençlik derneği' de son derece aktif çalışma yürütmektedir. gerçi hiç toplanıp adam dövmek kadar çekici gelir mi?
    ayrıca bilfen koleji kapısında şunların asılı olduğunu falan düşünsenize.
  • ilkokullara gelecegi gunu heyecanla bekliyom. yavru kurtlarim benim diye sevecegim. ilk ders kurt olmayanalra nasil bıçak cekiyoruz?
  • 18 yaşına girince akp ye oy vereceği sözünü alırlarsa anaokullarında bile ... ocakları isimli siyasi oluşumlar çıkabilir yakında çokta şaşırmamak lazım.
hesabın var mı? giriş yap