• babylon berlin'de oynadığı charlotte karakterinin hakkını veren aktris. volker bruch'dan ziyade diziyi sırtlayan asıl kişi de kendisidir.
  • babylon berlin adlı alman dizisinin, güzeller güzeli oyuncusu. bu aralar kendilerine aşığım.
  • alman oyuncu. 1990 yılında berlin'de dünyaya gelmiş.
    yer aldığı bazı filmler: die welle (2008), romeos (2011) ve ''und morgen mittag bin ich tot'' (2013)
    şimdilerde babylon berlin dizisinde, ''charlotte ritte'' karakterini canlandırıyor. imdb
  • ahu türkpençe ile beren saat'in mix hali oyuncu

edit: şimdi farkettim, özge özpirinççi'yi de ekleyelim bence.
  • alman sineması'nın son dönemde yetiştirdiği en cazibeli kadın oyunculardan. kendisinin kesinlikle sıradışı bir aura'sı var.
  • 1. sezon babylon berlin bitiminden sonra yazıyorum.

ekrana yakışan ve sıcaklığı olan bir oyuncu. adile naşit'in güzeli diyeceğim ama umarım dayak yemem. yani o tatlılığı hissediyor insan. elbette bir seksapeli var bunu gözardı etmiyorum. mahallenin güzel kızı gibi diyeyim siz anlayın. freud konulu bir dizide oynamış sanırım. neyse sindire sindire izleyeceğim kendisini.

eklemelerce: dizi bitti. ah ah diyorum. ve köşeme çekiliyorum.
  • babylon berlin dizisinde tanıyıp aşık olduğum minyon tipli hatun.tarif edilemeyen bir çekiciliği var.
  • göz altı torbasının yakıştığı nadir insanlardan olabilir.
  • babylon berlin'in freulein ritter' i olan alman oyuncu. kadın hem çok güzel hem de çok iyi bir oyuncu. herr rath'tan daha çok kendisi taşıyor diziyi. çok da güzel dans ediyor.
hesabın var mı? giriş yap