• doğrudan middle east başlığına değil de ancak syria başlığına bir tek benim mi bağlanabildiğimi merak ediyorum. şuradan rahatlıkla girebiliyorum.

edit:evet herkeste olmuyormuş. aşağıdaki dns adresini kullanıyorum. ayarlamayı yaparsanız sizde bağlanabilirsiniz büyük ihtimal. ancak yine de bir yavaşlık var.
    208.67.222.222
    208.67.220.220
  • touchvpn eklentisi yükleyip syria.liveuamap.com üerinde çalışacak şekilde ayarlarsanız girdiğiniz diğer sitelerde herhangi bir sorun yaşamadan liveuamap' bağlanabilirsiniz.

yasaklanmış web sitesi.
  • bu adresi yasaklamanın kafayı kuma gömmekten bir farkı yok.
  • zenmate ile girilebilen site.
  • uygulamasını telefonunuza indirin çok mu zor arkadaşım gayet oradan erişim sağlanabilmektedir.
  • iphone da cayırcayır çalışmaktadır.
  • daha harekatın ilk gününde öldürülen teröristler için siviller diyen bir uygulamadır bu,ypg destekçileri olduğu çok açık.
  • iphone'da gayet güzel çalışmakta olan dünyanın en güzel uygulaması. savaş liveuamap'tan izlenir.

haber kaynağı olarak twitter'ı solda sıfır bırakır. insanlık, telefonun icadından beri böyle büyük bir teknolojik devrim yaşamamıştı gerçekten.
  • "suriye'deki 13 nüfuslu al yarak-ül eşşexh kasabası, ordu-ül zkimdedeğil'den dmokratik wadevır güçleri'ne geçmiş" cümlesindeki bıkkınlığa ve ilgisizliğe sahip olmayanlar için gayet faydalı ve güzel bir site/uygulama.
  • kapatıldıktan sonra kötü ve terör destekçisi olduğu anlaşılan site.
    zaten hep böyle oluyor: devlet veya kim güçlüyse artık birinin kafasına vurduğunda o haksız kendi haklı oluyor.

site, aktörlerin yayınladığı sosyal medya postlarını ve kesin haberleri derleyip harita üzerinde gösteriyor. aktörlerin, mesela ypg, tsk, rus bakanı vs, vs... senin twitlerinin bir anlamı olmadığından tabii onları ve benzerlerini haritada göremiyorsun.

neden kapanır bu site? gayet ortada: mesela ypg, fransa, rusya gibi aktörlerin açıklamalarını yayınlayarak tek yönlü haber zevkini ortadan kaldırdığı için. trt neyinize yetmiyor?
hesabın var mı? giriş yap