• adamı patlatmışlar karaelf_ adlı twitter kullanıcısı 14 nisan 2016 ve 12 eylül 2016 tarihli gönderileri şüphesiz o kişi olduğunu gösteriyor. nasıl deniyordu furkan kuzey unutmaz.
  • sözlükten bir avukat ön ayak olursa, sözlükteki atatürk'ü aşağılayıcı yazıları kapsamında pazartesi suç duyurusunda bulunacağım, keza üniversitesi ve öğretim kadrosuna da e-mail ile bilgilendirme geçeceğim.
  • an itibariyle deşifre olmuştur, şimdi götü 3.5 atıyordur.
  • instagram'a bugün koyduğu doğumgünü fotosunun altına "doğumgünün kutlu olsun lord eddard stark" yazan çılgın beni bulsun. ahahdhahds. haykırıyorum.
  • bu sıkıcı cumartesi akşamımda neşelenmeme sebebiyet vermiş şahsiyetsiz. patlamış mısırımı aldım bu tarihi ana tanıklık ediyorum. bu mutluluğu bana yaşattığın için teşekkürler lord eddard stark.

b1916 buralarda harcanıyorsun dostum. cia'de falan çalışman lazım senin, bu nasıl bir araştırmacılık ruhu, nasıl bir istihbarat yeteneğidir. ağzım açık kaldı yeminle, ellerine sağlık.
  • doğum gününde ifşa olması da güzel bir tesadüf, bulan arkadaş
    b1916 efsane bulmuş yalnız adam uğraşmış baya 2011'deki entrylerinden falan yola çıkmış marmara üniversitesinde okuyanlarda ayrı bir yüklenir artık oradan. bu saatten sonra aynı şekilde entry girebilecek mi bakalım.
  • instagramdaki fotoğraflarına ve altındaki yorumlara bir süre bakınca burnunuza ayak kokusu ve gülsuyu ile karışık kekremsi bir koku geliyor.
  • ahhaha
    gecem şenlendi resmen.
    marmara üniversitesine mailler gidince ne yapacaksın bakalım.
  • --- spoiler ---

1. sezon 9. bölüm lord eddark stark’ın boğazının kesildiği sahne

--- spoiler ---.

aç izle fkfkkskdls
hesabın var mı? giriş yap