• spike lee yapımı olan, 2000 yılında "gina prince-bythewood" tarafından çekilen, 1911 yılı yapımı olan "all's fair in love and war" isimli kısa metrajlı filme gönderme içeren, nba konulu filmdir.
  • cok kotu ismi olan filmlere bir ornek daha.
  • http://www.imdb.com/title/tt0199725/
    adresinden hakkında bilgi edinebileceğiniz, basketbol ile ilgisi olanlar için hoş ve klasik bir film.
  • gecenin bir vakti kanal d'de yayınlanmasıyla beni şaşırtan film. lakin her ne kadar -düblajın da etkisiyle-şişirmelerle dolu da olsa basketbolseverlerin bir kere izlemesi gerekir.
  • nba konulu olmaktan ziyade klasik bir lise gencligi filmi havasi veren filmdir.
    okul balosu, annesinden "bu gece sadece eglenmeyi dusun" konulu tavsiye alan kiz vs..
  • kanal d'de yayınlanan filmin, türkçe dublajında bir problem var. senarist bu kadar andaval olamaz çünkü;

basketbolcu kızımız annesine çıkışıyor;*

- evet ben aptal smaçlar yapmayı kek yapmaya tercih ettim!..

efendim bayan basketbolunda* smaç bir sezonda ya bi kere olur ya hiç olmaz. zaten bu lafı eden kız da gayet kısa, gard pozisyonunda oynuyor. sen ne smacından bahsediyosun gülüm? yok yok dublaj kötü. günahını almayayım kızın.
  • objects in the mirror'la elektronik mikroskop altında incelemiş olmamıza rağmen ucla'deki bayan basketbol takımı koçu dışında beyaz ırktan hiç kimseyi -hatta figürasyonda bile- bulamamış olduğumuz film. film hakkında hiç bir ön bilgim olmadığı halde sadece bu ipucuyla bir spike lee filmi olduğunu anlayabilmenin mümkün olduğunu da gördüm. kendimi mi tebrik etsem spike lee'nin tutarlı tarzını mı bilemedim.
  • oldukça güzel ve keyifli bir senaryo. sanki biraz daha uzun olsaymış daha çok keyif verecekmiş hissi veriyor. özellikle sonu çok kısa kesilmiş.
  • basketbol severlerin izleyebileceği duygusal bir film.
hesabın var mı? giriş yap