• akilli telefonunuza ya da tabletinize ekstra koruma saglayan kilif markasi.

samsung galaxy s5 ile tecrubeledigim sonuclari:
    - gorilla glass cami sayesinde telefonunuzun kendi ekranina asla zarar gelmiyor.
    - yere dusme, toz, kum, carpma v.b. gunluk durumlarda telefonunuzu iyi koruyor.
    - yazilanlara inanmayin. (bkz: waterproof) degil. yani suya giremezsiniz, fakat ustune su geldi v.b. durumlarda koruyucu.
    - s5 zaten su gecirmiyor ve ben bu su gecirmeme ozelligini vahsice kullaniyorum. kilifi almamdaki en buyuk sebep kendimi garantiye almakti. fakat "waterproof" kelimesine guvenip almamak gerekiyormus. nitekim telefonu sudan cikarttiginizda kilifin cami ile telefonunuzun cami arasinda su kaliyor :) bu durumda kilifi sokmek icin de alyana ihtiyac duyuyorsunuz. havuz ya da deniz kenarinda bulunmasi zor aparat.
    - telefonu agirlastiriyor ama bir guven duyuyorsunuz.
    - kesinlikle kalin.
    - kavgada silah olarak kullanilabilir.

web sitesi
  • aha bu benim aşık olduğum telefon kılıfı, önceden bu tip (balistik veya tough case) kılıfları otterboxın defenderı ile kullanmaya başlamıştım samsung s4te sonradan love meinin powerful serisine geçtim, gittim note 4 alıncada bundan aldım ve daha samsung a70 almadan kılıfın siparişini verdim sanırsam love mei fanboyu oldum gibi birşey. note 4ü insan gibi kullanmadım dağda bayırda düştü, motordan düştü, yatağıma attığım zaman sekti uçtu düştü, 2 katta balkondan düşürdüm, köpeğim dişledide dişledi yine birşey olmadı kaç kere mermere betona düşürdüm haddi hesabı yok. benim gibi sakar biriyseniz şiddetle tavsiye ederim 2015 model telefon kılıftan çıkardığımda 0 (yazıyla sıfır) telefon gibi çıkıyor kılıftan şiddetle tavsiye ederim. varsın kalas olsun yarım kilo olsun telefon, çok büyüsün "cebe sığıyor m bu aağğbi hehuehfefheh" geyiklerine maruz kalın ama alın gitsin sayesinde normal telefon kullanamaz oldum o derece oyuncak gibi geliyor namussuzlar.

not. yok masada iphone xs max varmış yok note 5555 varmış şu varmış bu varmış falan hikaye asıl bu meret dikkat çekiyor :d
  • yaklaşık 2 ay önce huawei mate 10 pro için aldım. (orjinal love mei) vidalarını ne çok sıkı ne çok gevşek bırakın dediler, neyse taktım kılıfı ama klavye çok sorun oldu. yani resmen tuşlu telefon kullanır gibi bir durum var. adam bana orjinal telefon ile gelen cam filmi de çıkarın bunu öyle takın dedi. dediklerini yapmama rağmen olmadı, acaba çok mu gevşek deyip bi tık sıktım vidaları yine aynı. 2 ay dayanabildim bugün gidip 15 tl ye kırılmaz cam yaptırdım kafam rahat :) bence huawei mate 10 pro için alacaksanız almayın ona olmuyor...
hesabın var mı? giriş yap