• bbc yapımı, pek güzel, macera-komedi tadında * dizi;

trt2'nin yeni açıldığı yıllarda * çarşamba akşamları * yayınlanırdı. dizinin yayınlanan ilk bölümünün altbaşlığı ateşböceği kafesi idi ve antika bi ateşböceği kafesiyle ilgiliydi. sonra nası olduysa artık * dizi lovejoy değil ateşböceği kafesi adıyla yayınlandı
  • bir kaplin markasi. bunun yaninda;

(bkz: gear coupling)

(bkz: grid coupling)
  • orijinali kitaptır, hatta kitaplardır. bir jonathan gash kreasyonu diyebiliriz hatta.
  • (bkz: rahip lovejoy)
  • bbc yapımı olan bu güzel dizide lovejoy adındaki bir antika eşya uzmanı hem o müzayede senin bu müzayede benim koşturup müşterileri adına alımlar yapar, hem de peşinde olduğu vs. ile ilgili illa da polisiye mevzulara bulaşırdı. yamulmuyorsam eğer olayları silah kullanmadan bastonu ile çözmesi meşhurdu.

dizinin jenereğinde yer alan, satıyorum, satıyorum, sattımmm.. lovejoy! nidasına bayılır, daha dizinin en başında gazlara gelirdim. nedeni belirsiz.
  • abd'de üretilen bir votka markası.
  • bir kuyrukluyıldız adı. bulan adam soyadını vermiş ama c/2011 w3 şeklinde de ismine rastlayabilirsiniz. özelliği güneş yüzeyine 140,000 km yaklaşıp hayatta kalabilmesi.
  • final bölümünde tinker dill'in duyduğum en güzel alıntılardan birisini yaptığı, über dizi.

"since 'tis nature's law to change, constancy alone is strange." (earl of rochester'dan alıntı)
  • dr. bill cooke tarafından 10 ocak cumartesi günü fotoğrafı çekilen ve 30 ocakta güneşe en yakın noktada bulunacak olan kuyruklu yıldız. büyüleyici.

buyrun
  • halley, halebopp, shoemakerlevy9, 67p'yle karsilatirinca ismi cok sempatik kalan yeni kesif kuyruklu yildiz
hesabın var mı? giriş yap