• türkiye'deki en kaliteli baskı sistemine sahip fotokitap işi yapan internet sitesi

%100 müşteri memnuniyetine de ayrıca özen gösteriyolar.

şöyle ki, "kitabımı yapamıyorum ben.." diin. ofise çağırıyolar. birlikte yapıyorsunuz kitabı!

site adresi ise: http://www.lukapu.com/
  • fotoğrafların dijitalleştikce etkisi yitirmeye başladığı bu günlerde o sayısal değerleri kağıt üstünde gerçek ölümsüzlüğe ulaştıran kuruluş, çalışanları ve yöneticileri ultra samimi, hikaye anlatma ve mutlu etme servisi... ayrıca hakettiğim *hediye için de buradan çok teşekkürler ediyorum...
  • ayrıca çok eğlenceli bir facebook sayfaları da varmış. o da burada: http://www.facebook.com/lukapu
  • türkiye'deki en iyi kurumsal bloglardan birine de sahiptir ayrıca.
    14 şubatta sevgilisine hediye almayı unutanlar dikkat! yazısıyla yarmıştır.
  • işini son derece iyi yapan, müşteri memnuniyeti odaklı çalışan bir oluşum.. türkiye'de e-ticaret yapan herkes bu ciddiyeti, özeni ve kaliteyi ortaya koyabilse keşke..
  • facebook'taki etkinliği, güler yüzlü ekibi ve samimi iletişimiyle göz dolduran fotokitapçı.
  • durduk yere kıllandıran bir eposta gönderen sitedir. eposta içinde "lukapu designer'ı indirdiğiniz için teşekkür ederiz." ve aktivasyon kodu bulunuyor. bu siteye baktığımı bile hatırlamıyorum bu eposta neyin nesi? ya aylar belki 1 sene önce üye oldum, öyle ulaştılar yada başka bir yerde üyelerin iletişim bilgilerini alıp ulaştılar. her ihtimalde bu apaçi girişimiyle kıllandıran web sitesidir.

ayrıca nasıl 'unsubscribe' olacağımı da henüz bulamadım.

edit: twitter üzerinden lukapu'dan cevap geldi. epostanın sadece programı indirenlere gönderildiğini iddia ediyorlar. hala bunun nasıl olduğunu anlamadım. yakında anlaşılır.
  • daha önce hiç duymamıştım ama facebook marketing'de başarı örneği olarak gösterilmiş sayfalarında kullandıkları strateji bütününü. valla takdir ettim. burada pdf var.
    sonra gireyim bir bakayım dedim.
    facebook fotoğraflarımı import edeyim dedim, ooops something went wrong hatası verdi. ardından kendi programımızı yükleyin dedi, onu yükledim ve bir baktım ki .exe uzantılıymış.*
    sitelerine girdim, canlı yardım açıldı direkt. konsept harika. sordum, "sizden ricamız windows tabanlı bir pc üzerinde çalışmanız" dedi.
    yok tatlım, sen ya .dmg'sini yapacaksın, ya da benim bilgilerimi alıp facebook'taki uygulaman çalıştığında beni haberdar edeceksin.
    çok istedim ama olmadı. az biraz daha yol katetmesi lazım lukapu'nun.
  • buradan verdiğim sipariş 1 hafta sonra elimde oldu
    kutuya güzelce konmuş içinde lavantalı bir şekilde geldi.
    kitabı elime aldığımda güzelce poşetlenmiş üzerinde "tüm kontrolleri yapılmış" yazıyordu, ancak iç sayfa resimlerinin birinde boydan boya kocaman mavi 1 cm kalınlığında bir çizgi vardı.
    bunun üzerine mail atınca 10 dakika içinde cevap geldi; geri gönderin, tekrar basalım diye.
    karşı ödemeli geri gönderdim, 3 gün sonra tekrar yolladılar.
    bu sefer bir problem yoktu.
  • güzel iş yapmışlar, baskılar falan gayet iyi, sunum hoş, fikir hoş ama albümleri kitap gibi değil de ne bilim telli defter gibi falan yapsalar ortası da daha iyi görünmez mi ?
hesabın var mı? giriş yap