şükela:  tümü | bugün
  • kabine giderken fazladan bir adet pantolon alınır, itinayla yere serilip üzerinde soyunulur.(bkz: öyle göte böyle yarak)
  • mantarlı terlik mi ?

edit: umarım, başkasının " itina ile yere serip üstüne soyunduğu" pantolonu sen denersin.
  • terlik konusunu siz konuşup halledin ben başka bir şey söylemeye geldim. kadın yazarlara nacizane tavsiyem lütfen kapıya dönük ve kapı altını görür pozisyonda soyunun. işiniz bittiğinde dönüp aynaya bakın. kabin altlarından telefon uzatıp saniyelik görüntü alan şerefsiz haysiyetsiz sapık yaratıklar var. dikkatli olun.
  • şahsen 500 tane tanımadığım adam tarafından giyilmiş terliği giymek, tozlu yerlere basmaktan çok daha mide bulandırıcı geliyor bana. ee, her kıyafet deneyeceğim diyene sıfır terlik açamayacaklarına göre, madem titizsin alışverişe giderken evden terliğini yanına alıp çıkacaksın.
  • takım elbise satan mağazalarda genellikle terkik oluyor. günlük kıyafet satan yerlerde ise pek bulunmuyor. sanirim o mağazalara daha fazla kişi gittiği için bir şekilde sorun yaşıyorlardır.
  • topuklu ayakakbı var istiyin mi yiğenim diye cevap verilesi beyan. eğer bir abiye mağazasında değilseniz yani tek seferde en az 600 tl ödemeyecekseniz hizmet mizmet beklemeyin derim. bu nişantaşı'nda da böyle unutmadan belirteyim.

ama abiye mağazasındaysanız müşterinin elbiseyi deneyebilmesi için topuklu ayakkabı mutlak oluyor. genelde de bu mağazalarda müşteriye çay kahve su ikram ediliyordur. ömrüm abiye mağazalarında geçti la sözlük. artık ünlü bi moda ikoncanı olmama az kaldı şerefsizim.

şaka bi yana da aldığınız kıyafete göre ihtiyaçsa terlikle denemek onu zaten mağaza hallediyor.
    abiye için topuklu ayakkabı şart mesela. bu yüzden de koyuyorlar. koymasalar sinek avlarlar.
  • kabininde terlik olan magazalara rastliyorum bazen ama yere basmak o terlikleri giymekten daha hijyenik geliyor bana.
  • bir zamanlar tam tersi (terliğin mevcut olması) birkaç mağazada yapılmış olan , hijyen veya daha farklı sebeplerden ötürü değişmiş olan olay.

edit : anlam bütünlüğü
  • bahsi geçen markaların hatta arttırıyorum colins ltb mavi gibi markaların da hiç birinde terlik bulamazsınız..terlikler genellikle spor kıyafetler satan yerlerde değil, abiye kıyafet satan yerlerde bulunurlar.. ya da abiye kıyafet de satan yerlerde bulunurlar..

bunun yanısıra, -şahsi fikrim- başka birinin de değil, başka yüzlerce kişinin hastalığı var mıdır yok mudur bilmeden giydiği o terlikleri giymek ile yere basmak arasında kalsam yere basmayı tercih ederdim..
    zaten ben genelde yere basarım..öyle sahilde yürürken de çimene basan biriyim çıplak ayakla..toprak - enerjimi alıyor oh ne güzel..

kısacası bahsi geçen yerlerde terlik bulamazsınız ona göre gidin..
  • (bkz: seven hill) 2015 yılında iflas etmemiş mıydı?
    (bkz: mal)

edit: istanbul'da varmış bir tane, yemin ediyor o zaman geri alıyorum mal değilmiş ama bu sefer de (bkz: derdini sikeyim) sana bir şey olmasın.