6 entry daha
  • "size ait ozel bilgilerinizi bize verin, biz de onu kafamiza gore dagitalim, para ederse de birilerine satalim" demek serefsizliktir.

eger kimlik gosterme zorunlulugu yoksa, isim ve numaralari kafadan atmak disinda bir kurtulus yontemi de yok gibi.
    zaten "izin vermiyorum"u da secseniz onlarin bu isteginize uyacagini dusunmek fazla iyimserlik olur.

rezalet puanim 10 uzerinden 10.
  • rezalet puanim sifir. avm gezeceksin diye cocugu niye birakasin oraya. bu havalarda bence piknik ve benzeri seyler daha makul.
  • hiç uğraşacak bir şey yok. kapı gibi kişisel verilerin korunması kanunu var, hatta bunu uygulayacak kişisel verileri koruma kurumu da var. şikayet edin cimer'e görsünler şehir eşkiyalığı neymiş.
  • kişisel verilerinizi doğru vermenizi gerektiren sms onayı olmayacaksa neden doğru bilgileri veriyorsunuz. hatalı ve ya eksik bilgi verdiğiniz de direkt çözüm olacak.

ayrıca vermemek gibi hakkınız bulunduğu halde bunu zorunlu kılmaları hak ihlalidir buda ayrı bir boyutu.
  • basligi okuyunca beklentim dusuktu ancak simdi rezalet puanim 21/10. 100/10 verecektim de adi magic world olan bir yere cocugunuzu goturdugunuz icin kirdim.
  • gerçek bir rezilliktir. 100 tl para verip çocuğuna eğlence satın alıyorsun ve satın aldığın eğlenceyi izin almadan kullanamıyorsun. böyle bir şey kesinlikle kabul edilemez.
    yeni gidecek olan ebeveynlerine öneri:
    iletişim bilgilerine +90 (312) 425 15 29 telefon numarasını ve thd@tuketicihaklari.org.tr mail adresini yazabilirsiniz.
  • zorla mı içeri alıyorlar?
  • rezalettir, dikkat çekmesi ve bu tarz çakallık yapan firmaların engellenmesi gerekir.
  • rezalet falan değil, resmen gasp!
    sen parasını alacaksın, sonra yasal olmayan zorla bir imza alacaksın, bunu atmayı reddedenin de ödemiş olduğu parayı iade etmeyip vermek zorunda olduğun hizmeti de gerçekleştirmeyeceksin. üstelik bunları insanların en zayıf karnı “çocukları” üzerinden yapacaksın. temiz dayaklıklıksınız, malum adalet işlemediğinden aklıma başka bir ceza türü gelmedi.
  • gündemde kalması geteken, diğer firmalara örnek teşkil etmesi açısından ceza alması gereken bir firmanın "kişisel bilgilere ilişkin" gaspını içeren rezalet.
20 entry daha
hesabın var mı? giriş yap