• erkegim.
    bir seyahatte tanimadigim bir kiz agri kesiciniz var mi dedi.
    ben de cantamdan esimden kalmis bir majezik cikartip verdim.

kiz sampiyonlar ligi kupasini elinde kaldiran türk takimi kaptani gibiydi aldiginda.

"hem de majeziiiiiiiiiiiik cok sagolunnn" dedi.

o gün anladim ki, majezik penisilin gibi önemli bir şey.
  • görüyor ve artırıyorum:
    (bkz: arveles)
  • bir teyze ismi gibi duran.

-nasilsin majezik teyze?
    -iyiyim evladim sagol, biraz agrim vardi, gecti gibi, uykum var simdi de.*
  • prospektüsünde yan etki olarak baş ağrısı yazan ağrı kesici
  • bu ilacı üretenin cennetle müjdelendiği rivayet edilir.
  • ne deniz mavisi, ne gökyüzü mavisi. varsa yoksa majezik mavisi.

ruhuma ferman altın bilezik
    derdime derman sensin majezik
    hodbine muhtaç sorsam metelik
    ebedi küsmez dostum majezik

maisi zihnime sanki devadır
    ağrıya dört yandan saldır majezik
    bin türlü övgüve bil ki revadır
    misliyle maşuğa yardır majezik

levh’i mahfuz gibi her cevap sende
    ol feza leylinü yırtar majezik
    harc’ı alem azap kalmadı serde
    biçare kalmışım kurtar majezik

yar ile geçmez aşikar bu elem
    şol mecnun’a lokman versin majezik
    nar ile yansın tutuşsun da kerem
    hake yeksan eden yelsin majezik
  • reglin kesin cozumu
    majezik arayan bir kadin gordumuzde regl oldugunu annamamizi saglayan ilac.. *
  • galiba ölümüm bu ilacın elinden olacak. çocukluğum falan bok gibi geçti baş ağrısı yüzünden, yetişkinliğim de öyle geçmekte haliyle. velhasıl kelam bana sorarsanız dünya dedikleri yer güneşin etrafında dönen koca bir baş ağrısından başka bir şey değil. ne diyordum ben, ha majezik. doktor dostlarım olsun, dostum olmayan doktorlar olsun hepsi bu ilacın çok zararlı olduğunu, ağrıyı keserken bünyenin içine sıçtığını falan söylüyorlar. öyle de galiba. gelin görün ki bu ilaçtan başka da gökyüzünün mavisini geri getiren başka bir şey bilmiyorum. iki seçenek var elimde; ya silahı şakağıma dayayıp o damarı haklayacağım ya da majezik atacağım bi tane. bakalım şimdilik işimi görüyor. unutmadan tıp biilmine inancımı kaybedeli yıllar oldu. baş ağrısı ulan altı üstü, nedeni bilinmez mi bu koduğumun.
  • daha boğazımdan aşağıya inerken başımın ağrısı kesen muhteşem ilaç.
  • eğer erkekler çanta taşıyor olsaydı da kesinlikle içinde olması gerekenlerden biri bu ilaç olurdu. tabi ne ilacı ulen ben sabahlara kadar karın ovarım , sıcak su taşımacılığı işine girerim diyorsa ben bilemem. birde az buçuk karı kız işlerine kafası basan arkadaşlarınız cebinizde bu ilacı görürse abidik gubidik espriler yapar. yok efendim "adet mi görüyon koçum" işte "nutelle yer misin bacım" fln. adamlara anlatamazsın bu ilacın baş ağrısına birebir olduğunu. hea amına koyim milyon yıllık evrim ve genetik sürecinin amına koyarak ilk adet gören erkek ben oldum.
hesabın var mı? giriş yap