• bilinen tüm yöntemleri bir kenara bıraktıran, denendikten sonra mucizevi olduğu düşünülen, sprey ve jel şeklinde alternatifi bulunan ilaç. kas gevşetici ve ağrı kesicinin bir arada olduğu tek kombinasyon. hem orta saha hem forvet gibi *
    özellikle uzun süre hareketsiz kaldıktan sonra yaptığınız halı saha maçlarının ardından kullandığınızda ertesi gün hareket edebiliyorsunuz.
  • yeni keşfettiğim bebeksi ilaç.
  • flurbiprofen ve tiyokolşikosid birleşimi efsane icat. hem baş/karın ağrısını alıyor hem kas gevşetiyor. daha da başka ilaç içmem.
  • ruhunuzdan bıkıp usandınız mı? bütün varlığınızın içe doğru büzüşüp yok olmasını mı istiyorsunuz? öyle acı çeksem ki diğer tüm dertlerimi unutsam mı diyorsunuz? aradığınız ilaç işte bu sayın sözlükçüler. bileğimin şişip ağrıması üzerine doktor bana bu ilacı verdi. ev ahalisinin de ısrarıyla dün gece bir adet almamla beraber tüm benliğim içe doğru büzüştü ve ruhum çürüdü. sabaha kadar titreme, bulantı, kusma ve mide yanması çektim, hala da çekiyorum. bileğimin ağrısını özledim sözlük, en azından sadece bileğim acı çekiyordu.
  • insanı oyun hamuru kıvamına getiren ilaç. ağrıyan tutulan boyunların devası..süper olay
  • gerçekten çok başarılı bir ağrı kesici ve kas gevşetici tablet.
    o kadar başarılı ki, tüm kaslar gevşiyor. gelsin ishaller.
  • paketinin rengine hasta olduğum, tablet, jel ve sprey formları bulunan ağrı kesici, kas gevşetici ilaç.
  • doktorumun dün bel ağrım için verdiği ilaç. şu an belimi hissetmiyorum zira mideme bir ejderha oturmuş durumda. önce ateş tükürüyorum, ardından koşa koşa tuvalete. bu neymiş amk. ziyan oldum.
  • doktorumun topuk dikeni tedavisi için verdiği ilaç. topuklarım hala ağrıyor. ilaç bitti ama topuğumdaki ağrı azalmadı. ishal de cabası.
  • 11 dk. içinde diş ağrısını kesen efsane.
hesabın var mı? giriş yap