• ruhunuzdan bıkıp usandınız mı? bütün varlığınızın içe doğru büzüşüp yok olmasını mı istiyorsunuz? öyle acı çeksem ki diğer tüm dertlerimi unutsam mı diyorsunuz? aradığınız ilaç işte bu sayın sözlükçüler. bileğimin şişip ağrıması üzerine doktor bana bu ilacı verdi. ev ahalisinin de ısrarıyla dün gece bir adet almamla beraber tüm benliğim içe doğru büzüştü ve ruhum çürüdü. sabaha kadar titreme, bulantı, kusma ve mide yanması çektim, hala da çekiyorum. bileğimin ağrısını özledim sözlük, en azından sadece bileğim acı çekiyordu.
  • doktorumun dün bel ağrım için verdiği ilaç. şu an belimi hissetmiyorum zira mideme bir ejderha oturmuş durumda. önce ateş tükürüyorum, ardından koşa koşa tuvalete. bu neymiş amk. ziyan oldum.
  • gerçekten çok başarılı bir ağrı kesici ve kas gevşetici tablet.
    o kadar başarılı ki, tüm kaslar gevşiyor. gelsin ishaller.
  • yeni keşfettiğim bebeksi ilaç.
  • içtikten yarım saat sonra ağrıyan yerinizi unutuyorsunuz çünkü artık çok daha fazla ağrıyan bir yeriniz oluyor. bağırsaklarınız. bağırsaklarınızı santim santim hissediyorsunuz. sonrası saatlerce tuvaletle bütünleşme.

şaka maka kutusunun üstünde, yarattığı ishal ve bağırsak sancısı sebebiyle uyarı bulundurması gereken ilaç.
  • boyun ve sırt tutulmalarım için doktor reçetesi ile aldığım ilaçtır.

buradaki entryleri okuyup abartılı bulmuştum. gece ağırlarım dayanılmaz olunca kalktım, bir tane içip yattım. sabah inanılmaz bir mide bulantısı ve karın ağrısıyla uyandım. allahtan tatil günüm. iş yerinde olsam ne yapardım bilemiyorum zira dayanılmaz bir karın ağrısı ve on dakikada bir klozete koşturan ishal ile boğuşuyorum. eğer bu ilacı kullanacaksanız, tüm yazılanların abartı değil, doğru olduğunu bilin ve ona göre kullanın. boyun ve sırt ağrılarımdan eser yok ama durum bu. bundan sonra dolorex'ten şaşmam.
  • burkulan bileğimle acillik olup doktor yazdıktan sonra kullanmaya başladığım ilaç.

dün gece ağrıdan uyuyamayıp hastaneye gitmiştim, eve gelir gelmez ilacımı içtim. o kadar hızlı hafifletti ki anında uyuyakalmışım.

bu sabah ikinciyi içtim. şimdilik bir yan etki yok ama bakalım.
  • kutusunda büyük harflerle “direkt bağırsağa gider” yazılması gereken ilaç.

yalnız iyi detoks oldu heheheh:)
  • bugün regl sancım için yuttum bir tane. 15-20 dakika içerisinde kesti ve hala pek acı hissetmiyorum. çok iyi.

edit: akşam 19.30'dan sonra tuvaletten çıkamadım desem yalan olmaz. regl sancısını özletebiliyor.
  • ağzımı yüzümü şişirip acillik eden ilaç.
    majeziklerin alayına alerjim yokken bu bende alerji yaptı.

sonuç: tüm majeziklerden ömür boyu uzak durmam gerekiyormuş. majezik alerji yapmaz yapmaz, alerjim yok dersin, sonra bir gün alerji yapar dedi. bilemedim, her ihtimale karşı 1 senedir majezikten uzak duruyorum. hastaneye falan gidersem de baştan alerjim olduğunu belirtiyorum.
hesabın var mı? giriş yap