47 entry daha
  • istanbul taksim subesi bu geceki duman konseriyle acilmis olan bar ayrica havalandirmanin kotulugu konusunda gitari bile sollayarak buyuk bir basariya imza atmistir.. icki fiyatlari*garson ve guvenlik gorevlilerinin kabaligi, insanin surekli aglamasina neden olan havalandirma sorununu ve rezalet ses duzenini * goz onune alidigimda bir daha gidecegimi dusunmedigim mekan..
  • "günlük hayatın sıkıntısından biraz silkeler insanı" tadındaki mekan, davetiye konusunda aşırı hassas görevli kimseler olmasa imiş pek bir makbul olacakmış, çılgın atılacakmış, olmadı, olamadı.
  • havalandırma sorunu çözülmediği sürece, ben dahil pek çok kişinin bir daha uğramayı düşünmeyeceği bir mekan. duman'ın performansı bile mekanı ağlayarak terk etmemize engel olamadı.
  • tesadufler sonucu istanbul'daki yerinin acilis gecesine katildigim mekan. ilk gece sahneye cikan grup ankara'daki yerin esas grubuymus. 1950lerin sarkilarini soylediler, bunun uzerine yaptigim "ankara'ya muzik gec geliyor galiba" esprim ankaralilarca hos karsilanmadi. bu arada bu mekanin yerinde eskiden olympia ya da ona benzer bir ismi olan bir pavyon vardi, benim masamin durdugu yere bakip bir ah cekmedim de degil. bir de iceriyi havalandirirlarsa cigerlerimiz hava almak evrim gecirmez, iyi olur. eglenmeye gelmissin bir de dogal seleksiyonla ugrasmayalim ama, degil mi..
  • berbat bir yer. havalandirma, görevliler, ses düzeni, sahne, müzik her sey kötü. gidilmemesini tavsiye ederim. duman da ses sisteminden dolayi konsere konsantre olamadigindan iyi bi performans gösteremedi. sanirim ne onlar ne de biz ikinci bir kez kapisindan giris yapmayacagiz.
348 entry daha
hesabın var mı? giriş yap