• tebrikler başkanım kazanacağınız zaten belliydi.. sizi seviyoruz.
  • zaten kazanacağı anketlerde belli olduğundan ve istanbul coşkusu nedeniyle biraz geri planda kaldı. tebrikler mansur başkan.
  • öncelikle tebrik ederim sizi başkanım. arada kaynadı gibi oluyorsunuz ama 16 milyon nüfus ve yılların özlemi vardı istanbul'da. siz gölgede kalmadınız keşke bozbey de kazansaydı da biz de sevinseydik şehrimizde. sizden tek isteğim başkenttesiniz en güçlü sizsiniz öyleyse dik durun heybetinizi görsünler. malum bizim halk gücü sever.
    not: bu arada o sizden çalınan araç ve makineleri geri alırsanız çok iyi olur.
  • “söz vermiştim makam araçlarını azaltacağım. bu çakarların ortadan kaldırılmasını sağlayacağım.” sözüyle ankaralıların ne kadar doğru bir doğru seçim yaptığı belli. acaba diyorum yeni bir lider mi doğuyor?
  • yoğun karalama politikasına karşı efendiliğini bozmadan sakin kalarak soyadı gibi yavaş yavaş ilerleyerek ankara büyükşehir belediye başkanlığı'nı alan helal olsun ve hayırlı olsun dediğim adam gibi adam.
    ankara büyükşehir belediye başkanı
  • evet o bir hırsız çünkü kalbimizi çaldı.
  • çankaya belediyesi hariç hayatımda ilk defa verdiğim oyun işe yaramasını sağlayan adam. umarım 5 senelik görevi boyunca ankara halkına belediyecilik nasıl olurmuş gösterir ve insanlara 25 senedir biz ne bok yemişiz dedirtir.
  • seçimin esas kazananıdır.

fakat bu belediye, makam, rütbe kazanmak değil, hak ettiğini bu sefer apaçık kazanmaktır.

kendisine süreç boyunca (mansur bey için bu süreç yıllara tekabül ediyor) bozmadığı naifliği ve kaybetmediği mücadele aşkından dolayı teşekkür ederim. bir şeyin yürekten istenince geç de olsa başarıldığına beni ikna etmiş sayılı kişilerdendir. işlerinde kolaylıklar dilerim.

binbir iğrençlikle mansur bey'in hakkını gasp eden twitter fenomeni melih gökçek'in şimdilerde bulunduğu konum da bu seçimin tuzu biberi olmuştur.

ee alma mansur'un ahını, çıkar "aheste, aheste"

edit: imla
  • ekrem imamoğlu'nun elinden seçimle kazandığı belediyeyi almaya çalıştıkları için dikkatler o tarafa yoğunlaştı. mansur yavaş bugün muazzam bir ev sahipliği yaparak ağırladı kendisini. 2014'ten sonra resmen destan yazan adam gibi adamdır. türkiye'nin başkenti ankara'nın gökçek sonrası yerle bir olan imajını acil olarak yenilemelidir.
hesabın var mı? giriş yap