• doğuda kaçak elektrik ile her şeyin yapıldığı ama terör örgütüne yardım yapılmadığını ortaya çıkarmıştır.

onlar yapmaz canım öyle şey.

onlar ölülerini yakar.
    kuran falanda okumazlar zaten.
  • sorsan hepsi oruç tutuyordur, hepsi iftar saatini bekliyordur. ne olmuş sanki canıııımm elektriğe, doğalgaza, suya, sabuna, peynire biraz daha zam yaparlar! senden benden kullanmadığımız o elektriğin parasını alırlar, olur biter.
    hepinize haram olsun kaçakuslar!

edi: altta bir suser (bkz: #107507239) yazmış. hocam bir tepkiniz varsa güzel güzel konuşur anlatmaya çalışırsınız, insan olmak-müslüman olmak budur. sen elektrik faturanı ödemeyince olan devlete mi oluyor? yoksa bana mı oluyor? sen ergen gibi triplere girip dağa çıkınca devlete mi tepki koyuyorsun, yoksa bizim analarımıza, yiğitlerimize mi?!

büdü: güzel kardeşim kafka okuyun, dostoyevski okuyun, ufkunuzu bir şekilde geliştirmeye çalışın. bakın insanlar uzaya gitmeye çalışıyor, kuşlar uçuyor... at gözlüklerinizi çıkarın, kendinizi geliştirin. kimsenin kürtlerle uğraştığı yok, kendinizi ayrıştırmaktan, mağduru oynamaktan vazgeçin.

tiridine: isteyen seçmeli olarak istediği dilde eğitim alabilirmiş: tık bakın kaçak kullanmak için bir sebebiniz kalmadı*.
  • youtube ve ekşi sözlük reklamları ananızı sikeyimyoutube ve ekşi sözlük reklamları ananızı sikeyimyoutube ve ekşi sözlük reklamları ananızı sikeyimyoutube ve ekşi sözlük reklamları ananızı sikeyimyoutube ve ekşi sözlük reklamları ananızı sikeyimyoutube ve ekşi sözlük reklamları ananızı sikeyimyoutube ve ekşi sözlük reklamları ananızı sikeyimyoutube ve ekşi sözlük reklamları ananızı sikeyimyoutube ve ekşi sözlük reklamları ananızı sikeyimyoutube ve ekşi sözlük reklamları ananızı sikeyimyoutube ve ekşi sözlük reklamları ananızı sikeyim
  • kürtçe eğitimle elektrik çalmanın ne alakası var amk!
  • (bkz: parazit)

ya öyle demeyin gidin görün mardin mimarisini, mezopotamya medeyinetini. ne kadar gelişmiş bir memleket. insanları cana çok yakın. mesela birine adres sorsanız yabancısınız diye sizi koyvermez, evinde misafir eder. izmirliyim ama mardin'i çok seviyorum.
  • şuraya bir (bkz: hiroşima) atsalar da silinse dediğim şehir
  • hemen kürtlere saldıran itler toplanmış bunlar da kürt değil mi? kürtler elektrik çalıyor ama herkes bu ülkede temiz değil mi?
    hırsızlığın aklanacak bir durumu yok kim yaparsa yapsın adidir lakin bunları bahane edip örümcek kafalarınızla kürtlere saldırmak sizde alışkanlık olmuş. bu coğrafya baştan sona bok bunu kabul edin.
  • bende ödemeyeyim o zaman. hogwarts'a gitmek, büyü öğrenmek istiyorum ama derslerin elfçe olmasını karanlık sanatlara kim olduğunu bilirsin sen'in girmesini istiyorum.
    evcil hayvan olarak ejderha süpürge olarak da ateş oku'nu istiyorum.
    bunlar sağlanmazsa bende borcumu ödemem.
184 entry daha
hesabın var mı? giriş yap