• hagi'nin gelmesiyle birlikte romanya piyasasını canlandıracağını gösteren haberin kahramanıdır.

1990 doğumluymuş kendisi ve milliyete göre yıldız*
  • izlediğim avrupa kupası maçlarımızda "ulan şu adamın bonservisi olsa olsa 3 kuruştur, bilemedin 5. gelirken alın da gelin, tutarsa tutar, tutmazsa canımız sağolsun" dediğim 3 adamdan biri. diğerleri nedved ve berbatov'du. o zamanlar ne nedved nedveddi, ne de berbatov berbatovdu. her ikisi de kendi ülke kulüp takımlarında 19-20 yaşlarındaydılar. sonraları her ikisi de dünyanın elit futbolcuları arasına girdi. tabi onları ben türkiye'ye getirseydim kendilerini bu derece geliştirebilirler miydi, orası meçhul. 2 sene önce alexe 18 yaşındayken dinamo bükreş'i 3-0 yendiğimiz maçta bize karşı 90 dakika oynamıştı. hızı, çevikliği, şutu, oyun görüşü falan bana çok iyi gelmişti, hem de takımı 3-0 kaybetmesine rağmen. o maçta "dinamo öne geçerse bu adam farkı 5'e taşır" diye düşünmüştüm. 5 milyon euro'yu bilmem de 2-3 milyon gibi bir para verip risk alınmaya değer. ama benim hatırladığım kadarıyla eleman milan baroş'a alternatif bir forvet değil, kewell, arda gibi içeri kat eden kanat elemanı gibiydi. tam olark volkan şen'in daha hızlısı ve futbol bilgisi olan versiyonu.
  • fm 2012'de simao sabrosa'yı inter'e satmam sonrasında kendisini çok cüzi bir miktara aldığım ve beşiktaş'ı uçuran sağ açık. solda gonzalo castro sağda kendisi coşuyor, coşturuyor. arkasında da bir sime vrsaljko var ki karşılarında durabilen bir takım çıkmadı ve uefa kupası'nı getirdiler ilk senede.

edit: ikinci sene adam johnson'ı alınca manchester city'den 3.5 milyon avroya kendisini werder bremen'e kiraladım. sadece kira ücreti olarak bile 2 milyon avro almıştım.
  • beşiktaş'a transferi konuşulan 90 doğumlu rumen forvet/sol kanat.
  • hakkında bu sabaha kadar hiç bir şey bilmiyordum. hala da bilmiyorum. ama şöyle bir şey var, bu öyle sıradan bir transfer değil. böyle bir futbolcuyu transfer ediyorlarsa eğer gerçekten şu aylardır sözü edilen scout ekibi çalışıyor demektir. bize nene gibi bir oyuncu lazımdı. ama nene değildi bence ihtiyacımız olan daha önce de dediğim gibi. (bkz: #31327560) umarım çok iyi takip edilmiştir, ve umarım olur bu transfer gerçekten iyiyse. yaşı genç, kariyerinin başında, istatistikleri iyi. nene misal, fantastik transferdi de, bence the next simao sabrosa olma ihtimali yüksekti.

http://www.sport.ro/…vinde-vedeta-cu-3milioane.html
  • beşiktaş'a geleceğini düşünmediğim oyuncu. biz bu kadar akıllı transfer yapacak kulüp değiliz lan!
  • galatasaray'ın yediği stancu kazığını akıllara getiren futbolcudur. nene olmaz ise yüksek ihtimal alınacak, nene transferi de imkansıza yakın olduğu için devre arasında beşiktaş'lı olması muhtemel.
  • karabükspor'a transfer olmuştur.
  • bugün oynanmakta olan k.erciyessspor - karabukspor maçında ilk yarıda 2 golü bulunan futbolcumuz.
  • kaliteli oyuncu.azıcık scout ekibi maçları izliyorsa galatasaray'ın alması gerekir tam ihtiyaç olan yaratıcı kanat
hesabın var mı? giriş yap