• klas bir snooker ustası..
    2003 dünya şampiyonasında finalde ken doherty'nin eline vererek şampiyon olmuş bi abimizdir, solaktır..
  • su an dunya siralamasinda ilk sirada olan snooker oyuncusu. iki yil ust uste birinci sirada olan (sanirim) yedi oyuncudan biri olmustur. en stressli maclarda bile rakip oyuncularla, hakemlerle sakalasabilir, sempatiktir.
  • gallerin gururu, antipatik, sevmediğim, sevemediğim snooker oyuncusu. kiminle oynarsa oynasın hep kaybetsin isterim, ama ne var ki bu arkadaş inadına galip gelir ve beni daha da uyuz eder. hali hazırda dünyanın bir numarasıdır.
  • adam belki dünyanın en yetenekli snooker oyuncusuydu ama şimdi basit topları atmaktan aciz. zaten 2 numaradan 12 numaraya indi dünya sıralamasında adam üç ayda. eurosport spikeri "tribünlerden "come on mark" lafını sık duyuyoruz" diye haklı bir şekilde dalga geçmiştir hala 2-2 devam etmekte olan ali carter'la arasındaki welsh open 2005 maçında. yine de kendisine olan saygımız sonsuzdur.
  • iyi gununde kimsenin asla ve asla yenemeyecegi snooker oyuncusu. asla!.. bununla birlikte son yillarda ciddi bir dususe gecmistir. insan nerede o ezici ustunluklu yillar diyor. birakin elini, kulaginin arkasina bile verirdi rakibinin. son yillardaki dususu ve hakkinda yazilanlar kurt kocayinca itin maskarasi oludugunun iyi bir gostergesi.
  • dun gece, nefes kesen bi mucadele sonucu, ian mcculloch' a 13-12 yenilerek crucible'a veda etmi$tir bu sene...
  • bu sene resmî bir galibiyeti olmayan oyuncu. insan ister istemez ne oldu buna diye soruyor. yahu ben arada askere gittim geldim, bu hâlâ maç kazanamıyor.
  • uk champ day 4 de stresli bir maçın sonunda siyah topu sokmaya çalışırken beyaz topun sekip goruntu alan kameraya vurmasina sebep olup hakem dahil herkesi gulduren snooker oyuncusu.

92 yılında profesyonel olmustur.
  • aynı ismi taşıyan bir de artist mevcut piyasalarda kendisinin yaptığı programın reklamı sık sık discovery channel'da reklamlanmakta ancak biz onu öncesinden harry potter filmlerindeki arthur weasley rolüyle tanıyormuşuz.
    (evet reklamı gördüm kıllandım araştırdım.)
  • harry potter serisinden arthur weasley rolünde tanıdığımız,sevdiğimiz aktör.kendisi discovery channel'de mark williams' big bangs adlı bir program yapmakta ve bu program için istanbul'a gelip istanbul'un fethi için kullanılan toplarla ilgili bir program yapmış.
hesabın var mı? giriş yap