• tailgator' ın bölümü.

edit: entry başıma kaldığı için ilaveten;
    türkçe öğrenim yapan bölümü bahçelievler'de, ingilizce eğitim yapan bölümü ise göztepe'de olan iktisadi ve idari bilimler fakültesi bölümü.
  • hocalarının paraya para demediği, biçoğunun cok başarılı insanlar olduğu, bu yüzden de çok tavsiye edilen bi bölüm.
  • 3 tanedir. türkçe, ingilizce ve almanca. türkçe bahçelievler'de, ing. göztepe'de; almanca ise anadoluhisarı'ndadır.

eğitim kalitesi bakımından en iyisinin türkçe olduğu söylenegelir. ama diğer ikisi iş dünyasında daha çok pirim yapan yerlerdir.
    yurdum yöneticisi,çalışanı bilgiyi,yetkinliği değil de sadece yabancı dili hayati gördüğündendir.
  • son sınıftaki bölüm seçme işlemleri hariç ders seçmek diye bir felsefeden uzak, berbet bir ögrenci işlerine sahip, bahcelievlerde bulunması ve yoklama yapılmaması nedeniyle ögrencilerin gitmeye tenezzül etmedikleri, bitirme tezi bile olmayan, son senelerde puanı acaip yükselmiş olan, biriki manyak ders/hocası hariç çok basit bir bölümdür. sadece ögrenciye sunulan bu yavsak ortam nedeniyle ögrenci hiç bişeyi sallamaz, biriktirir biriktirir ve 4 seneden uzun bi zamanda bitirir okulu.
  • kaliteli hocaların ve öğrencilerin bulunduğu fakat işin bununla bitmediğinin bir türlü anlaşılamadığı doğru dürüst bilgisayar laboratuvarlarının bile bulunmadığı yurdum üniversitesinin bölümlerinden biri. * *
  • üst sınıflardaki tecrübeli arkadaşlardan anılanacak taktiklerle okula tatlı tatlı devam ederek dört senede rahat rahat bitirilmesi gereken bölüm.

okullarını uzatan arkadaşlar büyük çoğunlukla ortamın rahatlığına rahatlık katan haylazlardır...
  • binalarindan birinin cokme tehlikesi icinde oldugundan yikilip yenisinin yapilacagindan dolayi 3 yilligina marmara universitesi anadolu hisari kampusune tasinmis olan bolumdur.butun iktisadi idari bilimler fakultesi arasindan sadece isletme'nin tasinmasi herkesin kendilerine gipta etmelerini saglamis, kisileri sevindirmis yuppi kurtulduk bu ortaokul gorunumlu kampusten dedirtmistir.
hesabın var mı? giriş yap