• maskenin terletmesi dışında her şey çok güzel aslında. gözlük zorunlu ihtiyaç benim için, maske de malumunuz. kulaklık kablosuz kulakiçi olmalı elbette mecburen. şapka yoksa hoodie kapşonu geçiriyorum kafaya, şapka üstüne geçirdiğim bile oluyor bazen. bu arada şapka bildiğiniz beyzbol şapkası. amaç güneşten kaçınmaktan çok saçların rüzgarla bir sağa bir sola savrulmaması, iş dışında saç toplamaya karşıyım da ben...

2020'de sokak kombinim böyle olacak, böyle devam edecek gibi. eklemeler yapacak olursam buraya da eklerim.
  • distopik geleceğin underground modasıydı, gerçek oldu.

şapka üstü hoodie şart.
  • maske ile gözlük buğu yapıyor. nereden baksan tırt kombin
  • maske asosyal, ezik, özgüven eksikliği olan, kompleksli tiplere iyi perdeleme oluyo gibi. kendimden biliyom:))
  • sıcaktan havale geçirmenize sebep olur.

sebep ol; http://sketchtoy.com/69208434
  • gözlük olmuyor kardeşim telli ya da telsiz maske fark etmiyor sürekli buhar oluşturuyor önümü göremiyorum amına koyayım en iyisi gözlüşü çıkarıl kör dolaşmak.
  • süper kahraman başlangıç paketi gibi kombinasyondur. kulaklık hariç elbette.

güçlerini yeni keşfeden kahramanımız suçla savaşmak için kamufleye ihtiyaç duyunca ortaya çıkan ilk görüntü budur genelde. düzgün bir kostüm icat edene kadar...
  • sadece maske + gözlük ikilisi günü mahvetmeye yeter.
  • etraf bu insanlardan kaydığı için kim güzel kim çirkin ayırt edemiyoruz. zaten maske komple ağız ve gözü örtüyor. üstüne bir de gözlük, şapka olunca hiçbir özelliği göremiyorsunuz. artık boya, kiloya, kıyafete bakarak beğeniyorsunuz.
hesabın var mı? giriş yap