• mutfakta barbaros gibi olun.
  • ikinci grup ilk grubu donunda sallar. ilk grupta serhat ve emir işi biliyor.

barbaros ve eray ikiside çok iyiydi. bugün kaybeden yarın ana kadroya girecektir her türlü.

barbaros-eray-serhat şampiyonluğa oynarlar.
  • herkesin emir'e, sefa'ya, brezilyalıya aşık olduğu ama benim barbaros reyizi deli gibi istediğim yarışma. kim bu bakışlarla her gün tesadüf eden şanslı kız, kim katilin sevgilisi bilen söylesin.şaka maka reyiz bana da şeflere baktığın gibi bak please
  • bu akşamki grup önceki gruptan daha bilgili ve düzgün insanlardan oluşuyor. ilk grupta çok fazla dedikoducu ve fesat yarışmacı vardı.
  • bir messi, c. ronaldo kapışması izleyeceğiz gibi duruyor.

serhat vs barbaros.
  • eray'ın masterchefteki 3. tabağı bir ramen oldu. bakın 3. diyorum. umarım kazanır bu gece. ayrıca yukarıdaki trabzonluya ailecek gıcık olduk.bi sus bebe. bizli bizli konuşuyor bir de.
  • kim kazanır bilmiyorum ama 3. sezonunda tam olarak yemek yarışması izliyoruz denebilir. bu seferki yarışmacıların çoğu hakikaten işini biliyor.
  • bugünki yarışmacılara dükkanı emanet etsem görev dağılımlarını şöyle yapacağım yarışma
    halkla ilişkiler: arem, tanya
    kalite kontrol: ebru,barbaros
    kapıda iş yapmayan özel güvenlik : kayhan
  • kayhan’a ben de kıl oldum ama en azından bu grupta ikinci bir rezzan yok.

öff adamın o kendi kendine eziklenmeleri aklıma geldi. keyfim kaçtı gene.

tanım: rezzansız çok daha güzel olan porooğram
  • usta söylenen şeyleri tekrar etmek istemiyorum ama barbaros gerçekten sanatsal kaygıyla adam doğrayan mükemmeliyetçi bir sosyopat seri katil amk. şeflerin kararını beklerken gözlerini kapatıp tutkuyla gülümsüyor adam, bu kadar olur.

millet yüz farklı oyuncuya benzetmiş ve hepsi de gerçekten doğru bir tane de ben ekleyeyim; christopher lee’nin gençliği, özellikle dracula hali.

işin komiği diğer elemanda da katil tipi var. ilk gruptan sonra sarmaz diyordum ama bunlar soysuzlar çetesi çıktı.
hesabın var mı? giriş yap