şükela:  tümü | bugün sorunsallar (9)
  • bu seneki en seksi yarışmacı olan ebru elenirse bir dakika bile izlemem. bu ne abi yemek yarışmasında finale kalan herkes erkek böyle iş mi olur. tv'den testesteron kokusu geliyor adeta. hele şu sefa'ya özellikle gıcık kapıyorum. her neyse, ebru'yu finalde görürüz umarım, sonuna kadar hak ediyor.
  • sefacım elenememene sevindim. bak orası kurtlar sofrası, herkes o kadar işini biliyor ki birbirine hakaret edenler bile bir anda can ciğer olabiliyor, türlü kulisler dönüyor. sen saf ve sessiz bir karakter olduğun için serhat’ından barbo’sundan tut da özgül’e kadar hepsi ilk seni harcar ve harcadılar da. bir laf ettiğin zaman hiç geri vites yapma, sen alttan aldıkça onlar sana gülüyor, kafaya alıyor.
    o ebru denen pis insan sana bakarken gözlerini belerttikçe onun o gözlerini oymak isteyen binlerce kişi var arkanda. bizim gibi sessiz kendi halinde tipler ezilir hep zaten, i feel you kardeşim.
  • ayyüce elendi muhtemelen, uğur zaten şutlandı, özgül ve ebru da giderse kalanlardan kim kazanırsa kazansın üzülmem.
    ama favorim barbo.
  • moralim, danilonun türkçesinden daha bozuk ama yarışmacıların kola görünce alkışlamasına koptum.

mekanda biz yapsak deli derler la.
  • evet bu hafta bize veda eden isim veda eden isim bu hafta veda eden isim veda eden isim...... isim uğur sensin. uğur sözlerini alalım.
    - ananın bacısına veda et sen önce orospu çocukları. veda eden isminizi de vedanızı da uğurunuzu da skym şef. kalan arkadaşlara başarılar dileyenin amk. herşey çok güzeldi çok şey öğrendim.
  • bir iki sezon önce de psikopat bir yarışmacı vardı bu programda. papağanına işkence eden biri. ben o günden sonra izlemedim. demek ki her önüne gelen,biraz reyting potansiyeli olan her kişi alınabiliyor. ama millet severek takip ettiğinden bir şeyler değişmedi tabi.
  • solak olan sefa ve ayyüce'nin o balık makasını düzgün kullanmaları mümkün değil. haksızlık olmuş. uğur'un bu elemede gitmesi imkansız gibi.

uğur bugün elenmiyor arkadaşlar.

haftaya acun uğur'a böyle yapacak
  • şöyle bir baktım da, arkadaş 27 yıllık azerbaycanlıyım, ben böyle şekerbura, plov, dovğa görmedim. allah aşkına, bu nasıl rezalettir ?
  • danilo şef: sefa sen çok tatlı bir çocuksun

sefa: sizin kadar olmasa da şef
  • psikopat hemşerim eray kazanacaksın koçum... az kaldı, sabret :(