• araz’ın gelmesiyle iyice güzelleşen yarışma.
  • sözlükte pelin sevdası var sanırım; zira kaşları sulu boya ile yapılmış gibi aşırı itici görünen bir kadına bu derece hayranlığa anlam veremedim?

''pelin kadınsa ötekiler ne?'' yaklaşımı nedir arkadaş? hiç mi mavi gözlü kadın görmediniz hayatınızda? tahminimce gözleri lens, burnu yapma, kaş ortasında botoks var,cildini kapayan yoğun kapatıcı mevcut ve bence rabia bu kadından bin kat güzel.

çok cahil olduğumuzdan biz eti iyi pişiriyoruz, şefler ''aldante'' diyerek çiğ et yemeyi seviyorlar. bunların götü kurt kaynıyordur
  • pelin acil ana,kadroya girmeli artık... daha fazla mahrum bırakmayın bizi bu kızdan, yoksunluk krizi yaşıyorum...
  • geçen seneki eray olsa hepsinin eline tek tek verebilirdi bu sene.adam yorulmadan şampiyon olurdu resmen.eray gel kurtar bu beceriksizlerden bizi de gerçek bir seyir zevki ver bu programa. şu an en iyi dediğimiz emre hasan ve ereni bile yorulmadan yenebilir.
  • dün akşam araz'ın ana kadroya girmesiyle ortalığın biraz daha şenleneceği yarışma.

pelin hoş kız olabilir fakat instagram hesabından biraz geriye giderseniz estetik olduğunu görebilirsiniz. ayrıca bacım iyi kilo vermiş.

pelin veya rabia'dan birisi ana kadroda olsa güzel olur.

son olarak da taze fasulyede suzan olsaydı, zeytinyağlı fasulye yapardı yerdik be.
  • öncelikle ben tunahan ı şimdilik sevimli ve sempatik buluyorum.
    sonrasında kimsenin evinde ve hatta gittiği bir balık restoranında tabağa yanlışlıkla bulaşmışçasına duran garip soslara prim verdiğini ve yediğini düşünmüyorum. ama yıllar içinde kebabı, karnıyarığı, tatlıyı, balığı tüm püf noktalarıyla öğrenen türk halkına programı izletebilmek için balığın kılçığını kaynatıp blend etmeyi, eti tereyağında mantolamayı, yada işte böyle patlıcan yada turp cipsi, yapmayı filan farklılık olarak gösterip anlatıyorlar.
    kısacası çok saçma ilgisi olan herkes tüm püf noktalarını biliyor, şişko bi amcanın gelene gidene bağırıp azarladığı şovdan ibaret, gerçek dışı hakaret ve kavga programı, arada da tencere tava market reklamı dönüyo hepsi bu..
  • sivilce suratlı, boya kaşlı, yamuk gülüşlü pelini beğenenler var :) hayatlarında kız görmemişler sanırım.
    yemek için değil tip için kadroya girmesini istiyor haspamlar. enteresan.

bu güzel fotoğrafını da buraya bırakıyorum
    görsel
  • salkım saçak saçlar, sakallar, kolda saat parmakta yüzük, elinde kolunda yara olan, devamlı eli ağzında burnunda bir takım insanların, devamlı karides levrek veya bonfileyi her malzemeyle çeviren güya yaratıcı aşçıların, muhallebi yapamayıp sırıtarak ''yeaa beni niyeaa yazdınğğ' diye zırlayan bebenin, yarıştığı;
    bütün bunları kurgulayan, organize eden, vasat olduğu buradan belli olan tipleri seçip oraya diken, türkiye'de borusu ötüp kapı kule'nin ötesinde gordon'un getir götürünü yapamayacak kalibrede jüri sıfatındaki üç adamın da bütün bunlardan zerre gocunmadığı şov programı. birde hijyenden, ciddiyetten filan bahsediyorlar. şaka gibi.
    asıl mesele şu ki bu ve benzeri yarışmalarda yarışmacılar kimsenin skinde değil. kasa daima kazanır mantığıyla; yetenekliyi değil reyting malzemesi çıkaracakları seçen acun ve jüri, sadece kesesini doldurma peşinde.
    zaten kendine saygısı olan, işine ve yeteneğine güvenen kimse gelip de buralarda kendini maskara etmez. gider efendi gibi, gerçek ustalardan eğitimini alır. buraya gelenlerin de işte kalbur altı olarak, şuradan kazancı olsa olsa biraz takipçi kasıp, becerebilirlerse youtuber filan olmak olur.
    bunları şurada izleyip de bırak elit bir restoranı, seyyar büfem olsa tekini işe almam, gerek karakter gerek kabiliyet bakımından. hele şu sivilceli ergene pastaneyi fırını bırak, kümesimi emanet etmem. öyle bir vasıfsız amele. hem ortada ben somer şefim, mehmet şefim diye gezineceksin, hem de böyle bir kabiliyetsizi getirip ilk 16'ya sokacaksın! gerçi bu jüriyi bu gün sınava soksan o 16'ya da giremez bu vizyonla. adamlar düşünün ki birine 40 defa yemek yaptırıyorlar hala daha yemek yapamadığını anlayamıyorlar. böyle bir şey mümkün mü! ben olsam gurur yaparım. alıverin reyting olur deseler bile, ulan o kadar adımız sanımız var kendimizi rezil etmeyelim, derim. ama işte para. her şeyin önünde.

ps: geçen yıl yaşanan uğur linci rezaletinden sonra arada bir youtube'dan bakıyorum. ne yalan söyleyeyim, çıtayı giderek düşürüp kendilerini rezil etmelerini reklam terörü olmadan keyifle izliyorum.
  • eskilerin bu akşam jüri olacağı bölümü merakla bekliyorduk ki dün kırmızı oda yayınlandığı için izleyemedik.eee bu gün de bizim #sonyaz başlıyor. artık özet mözet bakarız heyecanı kaçtı masterchef in
  • bu yılki yarışmacılar ne yarışmanın adabını biliyorlar ne de konuşmanın.. aradan bir emre çıkmış neyse ki.
hesabın var mı? giriş yap