• 6-7 aydır popüler olan her berberin sattığı, saç çıkartan içinde ne olduğu belli olmayan mardinli aktarın keşfettiği sıvı.
  • işe yarayıp yaramadığını pek merak ettiğim mamül. pek çok muadil çıkmış ama orijinal mamül kimin tam çözemedim.
  • ne olduğu belli olmayan şeyleri kafanıza sürüp, sonra da saçlarım döküldü diye ağlamayın. kuşuna güvenen erkekler için geçici çözümler zaten mevcut.
    (bkz: finasteride)
    (bkz: minoxidil)
  • minoxidili kullandım bi boka yaramadı. ama bu mavi iksiri kullandım bariz saç çıkması oldu..markalı filan değildi ama kullandığım ki halen kullanıyorum

edit. hiç biri bi halta yaramıyor. boşa para saçmayın
  • yan etkilerini merak ettiğim saç çıkartma iddiasıyla satılan ürün.
  • hadi lan oradan.
  • çıkabilecek bi saçınız olsa zaten çıkar. kafanıza antifriz sürmenize gerek yok.
  • dermotolojik testlerden geçtiği iddia edilen mavi serum 6 şişesi 100 lira imiş sabah akşam günde iki kere kullanıyormuşssun 2. ayda hop yeni saçlar diyolaa kullansammı ne kel değilim ama pek gür de değil ??
  • ya bizim millet bu ünlülerin lafını dinleyene kadar bilim insanlarının lafını dinleseydi şimdiye kadar gene bir şey değişmezdi orası ayrı konu. neyse efendim ben üniversite yıllarında çam terebentin yağı reklamları çok modaydı. hatta eski bir futbolcu ( küfür edecektim ama değmez ) before after resimleri ile birlikte reklamını yapıyor. bende gittim aldım neden! çünkü ünlü insan yalan söylemez! çünkü ünlü insan bilgedir ! sonuç malum bi halta yaramadı. sonra doktora gittim değerler normal çıktı. araştırdım erkek tipi saç dökülmesini dht ile tanıştım. sonra bunu ne baskılıyor diye araştırdım. (bkz: gota kola) diye bir bitki baskılıyormuş. yada hücre içine girecek olan testosteron iki hidrojenle bağ kurmamasını istiyorsanız. spor yaparak dht etkisi azalır ama dhtyi durduramazsınız. kalıtsal olarak saçı besleyen damarları vücudunuzdaki dht daraltıyorsa ya serden ya erkeklikten vazgeçeceksiniz. prostat ilaçlarını da alıp kafana sürsen şimdilik bir çözümün yok. ha ileride çıkar fakat emin ol bu mucizevi ilacı biz bizim ünlüler sayesinde öğrenmeyiz. saygılarımla. doktor değilim söylediklerimin doğru olmayabilir veya kısmen doğru olabilir. entry bu sözleşmesi gereği yazar yazdıklarından dolayı sorumlu tutulamaz.
    işe yarayanlarından 2 tanesini analiz etme fırsatı buldum. ikisi de finasterid ve minoksil içeriyordu. uraw kozmetiğinkini analiz etmedim açıkçası, ancak sağlık bakanlığından gerçekten izin aldılarsa minoksil ve finasterid içermiyor demektir. yüksek ihtimalle ünlü reklamları ile şişirilmiş bir üründür.
    not: belli oranlarda minoksil ve finasterid içeren kendi hazırladığım karışımı kullanmaktayım. bu iki etken madde gerçekten işe yarıyor. ancak kullanacak olanların yukarıdaki entrimde bahsettiğim olası yan etkileri göz önünde bulundurup öyle başlamalarında fayda var.
hesabın var mı? giriş yap