• adam.

bu adam emekli imam. bu adam mahalli tarih araştırmacısı. bu adam cumhuriyet tarihçilerinin yapamadığını yapmış, atatürk'ün osmanlı belgelerine göre soy kütüğünü çıkarmıştır.

2001-2014 yılları arası sultanbeyli'den sabah namazından sonra çıkar ve sultan ahmet'e devlet arşivlerine araştırmaya gidermiş. bu adama türk tarih kurumu tarafından ödül verilmeli. onlar yatmış bu abi çalışmış.

adına üstad deyip bu temiz insan ve soyuna çamur atmaya çalışanlardan dolayı bu kitabı yazmış... üstad'lara diyor ki "bütün arşivler istanbul'da gidin araştırın".

bu adam sivas'lıdır.
  • atatürk'ün soyağacını bulan kişi. 20 yıl uğraşmış.
  • takdir edilesi imam amca. tarihciler uyumaya devam etsin.
  • atatürk'ü kötüleyenlere inat araştırma yaptığını söyleyen araştırmacı.

helal olsun
  • sivasli imam. osmanli arsivlerini 2001'den 2014'e kadar yakindan incelemis, mustafa kemal'in soy kutugu uzerine bir eser yayimlamistir.
  • ben cumhuriyet tarihçilerinin yerinde olsam sokağa çıkamazdım. bunca on yıllar geçmiş; cumhuriyet tarihinin belki de en kıymetli araştırmalarından birini, tarihçi bile olmayan bir adam yapıyor ve atatürk'ün şeceresi ile ilgili belgeleri bulup ortaya çıkarıyor. üstelik atatürk'ün soyağacı ile ilgili çıkardığı, bir ilk olma özelliğini taşıyan belgeleri içeren kitabı henüz piyasaya da sunulmamış. kitabın dağıtımı olursa, mutlaka satın alacağım.

sağda solda atatürk'e ve ailesine iftiralar atanlarla, arşiv çalışması yapmaktan aciz tarihçilere kapak olmuş bir adamdır; sağolsun, varolsun.
  • imam-hatip mezunudur, atatürk ve onun ailesi hakkında galiz iddialar yayıp kendini üstad zanneden alçaklara kapağı takmıştır.
  • devlet arşivlerinde çalışanlar başta olmak üzere,akademisyenlere ve kendine araştırmacı diyenlere selam çakmıştır.
    hemşerimdir ayrıca.
  • allah razı olsun dedigim adam.
  • kendisine devlet üstün hizmet madalyası verilmesi gereken hocamız. ben türkiye cumhuriyeti imamıyım demiştir. helal olsundur.
hesabın var mı? giriş yap