• azılı bir terörist çıktı kendisi, hakkında kanuni işlem yapılmalı.
  • pekeke sevici şerefsiz çıktı iyimi. o tivitlerin kendisine ait olmadığını da teyit etsin bakalım.
  • (bkz: biriniz de insana benzeyin amk)

hakkaten lan bunlar niye böyle?
  • eski tvitlerinin ortaya çıkması, üstüne bir de bunları silmesi ile teyit.org'un ağzına sıçtı resmen.
  • dark side'ı nihayet görülmüş bünyedir.

kimliğini gizleyebilseydi furkan bölükbaşı/lord eddard stark çarıklarıyla aramızda cirit atabilirdi. gizlemediği halde gösterdiği cüret elbette akp'nin atatürk düşmanlığına sessiz kalması ve hatta destek göstermesiyle alakalı. dilerim fitne fücur bütün paylaşımları yargıya intikal eder.
  • atatürk karın ağrısı sonucunda kendi kendini deşifre etmiş bir başka atatürk düşmanı.

montaj dersin geçersin. attığı twitlerin montaj mı değil mi diye teyit.org tarafından teyit edilmesini istediğim kişidir ayrıca. *
  • tweetlerinin montaj olduğunu söyleyerek kendini yalanlayan teyitorg kurucusu. bu ve pkk destekçisi editörünun ne olduğu baştan belliydi. 10 kasım ve elon musk sayesinde ortaya çıktı.

akapeli gazeteciler gibi 'montaj' diye r'ye taktı özetle. liberaller sahip çıksın şimdi diğer vatansiz pkk destekçisi solcularla beraber :))

böyle böyle öğreneceksiniz atatürk'e saygı duymayı.

https://twitter.com/…ergi/status/929064759655391233
  • bu adamın elon musk'a verdiği cevabı savunanların gözden kaçırdığı bir nokta var. evet atatürk tam olarak bu sözü etmemiş olabilir(ki bu bu minvale gelen sözleri olduğu ortada), ve evet normal şartlarda sözün var olduğunu iddia eden kişilerin bunu kanıtlaması gerekir. fakat kendisi elon musk'a verdiği cevapta "internette okuduğun her şeye inanma" derken henüz teyit.org'da bu sözün atatürk'e ait olup olmadığını gösteren bir içerik yoktu. yani bu durumda bu şahıs sözün atatürk tarafından söylenmediğini teyit etmeden iddia etmiş oluyor ki bu teyit.org'un kurucusu/editörü olan kişinin bile teyit mekanizmasına riayet etmediğini gösteriyor. teyit etmeden sözün var olmadığını savunan bu şahsın kendi hatasını görmeden elon musk'a "ya mars yolculuğu planlarını inşallah internette okuduklarınla yapmamışsındır" diyerek laf sokma çabası ise tam bir ironi.
  • ya acikcasi teyit org u ilk gunden beri takip ederim, dolayisiyla bu arkadasi da. hatta sozluk'te hakkindaki ilk entrylerde pek guvenmem vs yazan arkadasa mesaj atmistim, ben sevdim nedir sence sikinti diye, pek bi sey dememisti ama bu nedenle aklimin bi kosesinde kalinca biraz daha yakin takip etmistim.

once teyit org'un manipulatif ve kripto akpli olabilecegini dusundum, ara sira (dunku ataturk paylasimi gibi, yani o soz ataturk'e ait degil vs gibi) can sikan seyler paylassa da genellikle derli toplu mantikli seyler paylasiyordu, acikcasi biraz on yargili baksam da pek bir acik gormedim.

eski paylasimlari konusunda ben de hem
    hassasim hem de takintili. cunku acilim, syn ocalan, pekeke vb soylemlerin hemen her camiada prim yaptigi 2010-2011'de bunlara su gunlerden bile fazla sinir oluyordum, haksiz olduklarini ve taraf, islamci, bunlara kuyruk ozenti solcu tayfanin elele boka gittigini bilerek deliriyordum, atakan da o donem bir sekilde bahsettigim bu tayfadaymis ama kimler degildi ki bu tayfadan, yani tabii hala kiziyorum ama adam internetten is yapiyor, bizim halkimiz da malum, linc soz konusu olunca abartabiliyor. ya uzun lafin kisasi ben de cok kizdim vs ama yillar gecmis, bu bir, ikincisi bu bombos ve hasta fikirlerini yaklasimlarini isine yansittigi ve manipulasyon yaptigi yonunde de henuz net bir tespitim yok bu da iki. "lincin dozaji" diye bir kavram olamaz elbette ama linc ederken bile biraz makul olmak lazim sanki.

heee ama bak simdi... gelelim o igrenc aktroller gibi yazdigin kemal (m harfi buyuk) tivitine... atakan senin o tiviti atan elini alirim... neyse, boyle igrenc bir tivit gercekten bakisimi geri donulmez sekilde degistirdi sana karsi.

ne diyelim selamatle afacan kardes. gozumuz yine yaptigin islerde olur, teyit org tehlikeli olabilecek bir proje, asil linci bu olusum uzerinden bir operasyon yaparsa yemesi lazim, 6 sene once kendince marjinal tivitler atti diye degil.
  • bu insan bozmasının yaptığı sonunda farkedildi.
    yaptığını hiç doğru bulmuyorum, elon musk bir jest yapmış, bu mahluk nasıl bir aşağılıksa 10 kasım atatürk ü anma gününde bunları yazmış. cibilliyetsiz.
    armut herif git bir bak elon musk kim ne yapmaya çalışıyor, senin gibi kıçını yaya kahve muhabbetleri tarikat yalanlarıyla uğraşacak zamanı yok.
hesabın var mı? giriş yap