aynı isimde "mehmet özcan (öğretmen)" başlığı da var
  • türkiye büyük millet meclisi 21. dönem milletvekili
    mehmet özcan, izmir
    kayaköy - 1949, mestan, huriye - istanbul üniversitesi edebiyat fakültesi
    tarih bölümü, dokuz eylül üniversitesi hukuk fakültesi - eğitimci, avukat -
    ağrı kız ilköğretmen okulu ve ödemiş lisesi tarih öğretmeni, serbest
    avukat, atatürkçü düşünce derneği yöneticisi, mahalli gazete köşe yazarı ve
    televizyon program yöneticisi - toplumcu demokratik parti kurucu üyesi -
    evli, 2 çocuk.
  • elazığ'lıdır. uatod ( uluslararası anadolu ve trakya otobüscüler derneği ) başkanlığı yapmıştır uzun süre. taksim'de oteli vardır. büyük klüp üyesidir. klas adamdır, has adamdır. çok şık giyinir. konusuna hakim ve idareci kişikiği ile dikkat çeker.
  • bir de sabah gazetesi spor servisinin yeni yüzüdür. almanya'da devam ettigi egitimini yarıda bırakarak türkiye'de hayallerinin i$inin pe$inden ko$mayı secti. yolu acık olsun..
  • yakın dönem türk futbolunu, özellikle de galatasaray camiasını yakından takip etmiştir. hafızası çok kuvvetlidir, bazı spor yazarları iki gün önce ne yediğini bile hatırlayamazken, o bundan 15 yıl önceki bir maçta golü atan futbolcunun golü kaçıncı dakikada attığını geçtim, forma rengini bile hatırlayabilir. mesleğine devam ederse -temennim bu yönde- kısa sürede yükseleceğini düşünüyorum.
  • keşan belediye başkanıdır. aynı zamanda da doktordur.
  • sabah gazetesi spor servisi'nin editörü olanı, türk spor basını'nın yükselen değerlerindendir. muazzam bir hafızası ve gazeteciliğe yeteneği vardır. kendisinin ideal galatasaray onbirinde barış özbek'in bulunup, harry kewell'ın olmaması futbolu anlamadığına dair bir işaret olsa da zamanla doğru yolu bulacaktır. ayrıca çapkınlıkları arkadaşları arasında dillere destandır...
  • ilk yazısında "yabancı yıldızlarla maç kazanırsınız, şampiyonluk için yerli yıldızlar gerekir" diyerek gerekli yerlere göndermeyi yapmıştır. mustafa sarp, barış, m. topal ve ayhan'a yüklenen taraftarlara da, özet olarak "hiç kimse masum değil, herkesin suçu var" demiştir (bkz: masum değiliz).

yazılarının devamını bekliyoruz.*
  • bugun sabah gazetesinde köşe yazısını ilk kez okudum. daha önce gazetede yazdıgını bilmiyordum. sayfayı bir açtım "aa iniesta bu" dedim ama mehmet özcan'ı görünce okumaya başladım. total futboldan anlamadığı ortada :(. şampiyonlukları defans 2 lisi belirler demiş. turgay şeren gibi uzun bir yazı ömrü olsun. ama turgay şeren gibi olmasın. önümüzdeki yazı dizilerinde bizi eski maçlara götürmesini bekliyoruz. kişisel görüşüm köşe yazarı olarak yanlış bir yol seçmiş bence. yanına beni alıp galatasaray'da teknik direktörlük kariyerine başlaması lazımdı.
  • austria wien altyapısında forma giyen 1994 doğumlu kaleci.
hesabın var mı? giriş yap