• estetisyenleri bu zengin etmiş galiba

https://twitter.com/…iniz/status/634837466567061504
  • lan oraya estetik yapılan şey tutmuyo.
    bilmiyor mu bu kadınlar ?
    yatakta folofoş bunlar.
  • biraz önce ilişkiler hakkında yazdığı * bir şey twitter timelineıma düşene kadar varlığından haberdar değildim. ne yazık ki o şeyi okumuş bulundum. hayatımda okuduğum en boş, anlamsız yazı olabilir, anlatım bozuklukları cabası. yazıya yapılan yorumlar daha da içler acısı. bu kadını ilişki uzmanı, psikolog olarak görenler, neler neler... gerçekten gözlerim kanadı. yazıyı alıntılayıp "bu insanı ve cümleleri nasıl ciddiye alıyorsunuz? bunlar nasıl ilişkiler?" diye ekledim. kendisi cevap olarak "aynen kezo, sen inanılmaz ilişkiler yaşadın seni ciddiye alalım erkek yalakası seni" yazmış ve engellemiş. zekası hakkında bunlardan çıkarım yapabilirsiniz. başka bir konuya geçeceğim.

ınstagram ve twitter profillerini biraz inceledim. ve burada estetiksiz halinin bir fotoğrafını gördüm. anladığım kadarıyla sürekli "ben kaliteliyim, siz köylüsünüz" diye çığıran bir şey kendisi. kafa nakli yaptırmasına rağmen yüzündeki köylülük gitmemişken böyle söylemleri olması çok talihsiz.
  • tiki kızların rol modeli
  • estetiksiz zamanlarında benden daha yakışıklıymış.
  • türkiye’ye gelen yabancı bir topçunun kendisine attığı tanışma maksatlı mesajı popülarite kazanmak amacıyla “ifşa” eden sıradan bir getto kezbanı.

ortada bir taciz ya da yüz kızartıcı bir durum yok; sadece “hey beni yabancı bir topçu si.mek istiyor” temalı bir pr çalışması var. buna bile muhtaç bir kadına acımak düşüyor biz sevgili seyircilere de.

büdüt: kendisinin estetik operasyonlar öncesi ve sonrası halleri #80931106. bu aşağılık kompleksinin bir nedeni olmalıydı değil mi?

frankenstein
  • loris karius paylaşımı sonrası ciddi bir sosyal medya linci yese de izlesek diye beklediğim tikky. belki diğer kezbanlara örnek olur, böyle saçma salak ifşa muhabbeti başlatmadan önce beyinlerini kullanmayı düşünürler.
  • kendisini tanımıyordum ve google'dan fotolarına baktım. estetik sonrası cidden model gibi duruyor ama öncesi beni çok şaşırttı. estetik cerrahi çok gelişmiş.
  • komik, eğlenceli ve bi o kadar da erkek sesli bir tivitır ve instagram fenomeni
  • bugün yine karşıma çıkmış ağzı estetikten kapanmayan sevimsiz sosyal medya celebritysi. “i’m chanel you’re h&m” tarzındaki süper zekalara hitap eden tivitleri yüzünden kendisini bloklamıştım. karius’un vizyona bak aq sığırı adksjdkdkdkd.

neyse tumblr’dan çarptığı chanel alışveriş çantalarını babası almış gibi millete yutturmaya çalışan ve mantının yanında blush içen biri için bu entry fazla bile lol.
hesabın var mı? giriş yap