• sanırım ülkece genelde siki tuttuğumuz için stresliyiz
  • yemişim doktorları. valla senelerdir pipimi tutarım o daha zevkli. hele banyodan sonra ayna karşısına geçip sağa sola sallaması yok mu? uçuyorum şerefsizim. bazen bacaklarımı birleştirip pipimi saklıyom aynı am gibi duruyor krize giriyom gülerken. çoğalmamız için uydurulan palavra bunlar. yemişim memeyi yani.
  • etrafımda mevcut meme olmamasından mütevellit kendi mememi tutmak suretiyle daha bi strese girmiş bulundum. böyle meme mi olur mk.

not: erkek memesi.
  • ne yetmişi ne sekseni, en az yüzde yüz yirmi, yüzde yüz elli.

günde beş vakit, üç öğün siki tutmaktan gam, keder yüklü merkeplere döndük. sarardık, solduk, stres küpü olduk.

tez zamanda bolca meme tutarak arınmayı, gönenmeyi, titreyerek fabrika ayarlarıma dönmeyi ümit ediyorum...
  • ellediğimiz 2 meme yediğimiz yarrağın haddi hesabı yok.
  • bu tarz görüntülerle daha çok karşılaşacağız sanırım bundan sonra.
  • - doktor bey, çok gerginim..
    - meme tut..
    - ne?
    - meme tutacaksın..meme tutmak stresi %70 azaltıyor..
    - teki mi?
    - hayır..teki %35..
    - diyelim meme yok..kendi mememi tutsam?
    - tavsiye etmiyorum, hoş olmaz..hem daha çok stres yapabilir..
    - o zaman bana uygun değil bu..
    - anlaşılan meme sıkıntısı var..
    - evet doktor bey..sıkıntım bu yüzden zaten..
    - tut..
    - ?
    - çekinme gel, tut..
    - ben gideyim..
    - tamam, git..
  • doktorlar demiş ben onların yalancısıyım... kutsi sen misin?
    stresliyseniz hemen en yakınınızdaki memeyi tutunuz!

https://twitter.com/…g344/status/743887278133616640
  • kişiyi oral döneme götürdüğünden, anne memesinin güvenilir ve besleyici hissettirmesinden kaynaklı bir çıkarımdır. meme ile ilgili yaşanan haz ve rahatlama durumları anne ile sembiyotik döneme (erken dönem, anne ile bağımlı ilişki yaşanılan, bebeğin anne ile kendisini tek varlık bildiği dönem) göndermeden kaynaklanır.
    kısacası eylem bilinçaltı yollardan bebeklik dönemine gönderme yapar, kişi o an o döneme gider; bu da sorunsuz, sorumluluksuz sadece temel ihtiyaçların hissedildiği ve giderildiği bir dönemdir, o dönemde şimdiki gibi dert tasa yok tabii, işte bütün hazlar bundan.
  • türkiye'de meme ellemeye giden yolun maliyeti yüksek olduğu için bizleri daha da strese sokacak durum.

yedir, içir, gezdir, hesabı öde, eve bırak, evden al, hediye al bla bla bla...
hesabın var mı? giriş yap